Opera 10.50 Release Candidate

Opera 10.50 Release Candidate

Opera 10.50 Release Candidate
Źródło zdjęć: © Opera
02.03.2010 09:25, aktualizacja: 02.03.2010 09:51

Firma Opera Software opublikowała wersję 10.50 swojej przeglądarki internetowej jako wydanie Release Candidate – na razie jednak tylko dla systemu Windows; użytkownicy Maków i Linuksa muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Firma Opera Software opublikowała wersję 10.50 swojej przeglądarki internetowej jako wydanie Release Candidate - na razie jednak tylko dla systemu Windows; użytkownicy Maków i Linuksa muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Norwegowie intensywnie pracują także nad wariantami dla tych systemów - czytamy w firmowym blogu, w którym opisano nowości w edycji Release Candidate (i skąd można także pobrać aplikację).

Opera usunęła kilka błędów - od drobnych usterek w panelu użytkownika aż po ewentualne problemy w działaniu przeglądarki i klienta poczty. Nowością jest możliwość przeskakiwania w wideo osadzonym za pomocą tagów HTML5 do dowolnego miejsca, nawet jeśli cały plik z filmem jeszcze się nie załadował. Podczas przeskakiwania we fragmentach, które nie zostały jeszcze pobrane, nie trzeba czekać - przeglądarka kontynuuje ładowanie materiału od wskazanego miejsca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)