Okulary na nudną podróż

Okulary na nudną podróż
Źródło zdjęć: © www.bimbambanana.com

18.02.2008 09:18, aktual.: 18.02.2008 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli często podróżujemy i czas spędzony w rozmaitych środkach
lokomocji nam się dłuży, jest wiele sposobów na to by go sobie umilić.
Może to być np. książka, krzyżówki, muzyka z odtwarzacza MP3 czy gra na przenośnej konsoli

*Jeśli często podróżujemy i czas spędzony w rozmaitych środkach lokomocji nam się dłuży, jest wiele sposobów na to by go sobie umilić. Może to być np. książka, krzyżówki, muzyka z odtwarzacza MP3 czy gra na przenośnej konsoli. *
Niektórzy zabierają w podróż przenośny komputer osobisty i oglądają filmy. Jest to dosyć nieporęczne, a wyświetlanie ich na telefonach komórkowych czy przenośnych urządzeniach multimedialnych ze względu na niewielką przekątną ich ekranu nie przyniesie nam takiej rozrywki jak domowe lub tradycyjne kino. Z pomocą przychodzi nowe urządzenie „EYEPOD CINEMA GLASSES”, dzięki któremu w bardzo łatwy i wygodny sposób możemy wyświetlać filmy na wirtualnym ekranie.

Obraz

Są to okulary wideo wyświetlające obraz o rozdzielczości 640x480 pikseli imitujące 80 calowy ekran, na którym oglądanie filmów lub granie na konsoli przyniesie niesamowitą frajdę. „EYEPOD CINEMA GLASSES” współpracuje z rozmaitymi urządzeniami jak ipod, odtwarzacze MP4, przenośne odtwarzacze multimedialne (PMP) i konsole do gier.

Niestety w urządzeniu zastosowano jedynie baterię o pojemności 1000mAh typu Li-ion, która pozwala tylko na 4 godziny nieprzerwanej zabawy. Produkt kosztuje 509 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)