Wielka rewolucja na YouTube!

Wielka rewolucja na YouTube!
Źródło zdjęć: © chip.pl

07.12.2012 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od dziś YouTube wygląda zupełnie inaczej. Portal jest lżejszy i łatwiejszy w obsłudze, bardzo też przypomina usługę Google+.

Nowy wygląd YouTube’a spotyka się jak dotąd z dość dużą krytyką użytkowników. Pamiętajmy jednak, że tak się dzieje za każdym razem, jak zmienia się coś, co uwielbiamy i z czego korzystamy na co dzień. Zanim więc zaczniesz krytykować nowy wygląd portalu, zastanów się, czy faktycznie jest on źle zaprojektowany, czy też po prostu jesteś przyzwyczajony do starszej wersji.

Najwięcej narzekania jest na mało intuicyjne rozmieszczone funkcje oraz na wyrównanie interfejsu do lewej, przez co na wyświetlaczach o dużych rozdzielczościach prawa strona ekranu pozostaje pusta i niezagospodarowana, a użytkownik musi patrzeć się w lewo. Na dodatek trudniej jest teraz podejrzeć klipy z kanałów, które subskrybujemy, nie są one bowiem już wyświetlane na stronie głównej.

Czy te zarzuty to zwykłe czepianie się? Jestem ciekaw waszej opinii, zapraszam do udzielania się w komentarzach. Osobiście nie podoba mi się tylko jedna zmiana - teraz podczas obsługi list filmów nie mogę zmienić ich kolejności w locie. W tym celu muszę udać się do głębiej schowanych ustawień, co jest dla mnie uciążliwe, a modyfikacja wydaje mi się zupełnie niezrozumiała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (123)
Zobacz także