Najlepsze gry tego roku na konsolę PS4. Idealne na prezent

Najlepsze gry tego roku na konsolę PS4. Idealne na prezent
Źródło zdjęć: © flickr.com | Farley Santos
Arkadiusz Stando

03.12.2017 18:15, aktual.: 04.12.2017 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż rok 2017 nie był niebywale obfity w genialne tytuły, to wybraliśmy dla was te najlepsze. Jeśli szukacie prezentu pod choinkę, to może być właśnie to.

Staraliśmy wybrać się kilka gier, które nie będą do siebie nazbyt podobne. Te tytuły z pewnością były jednymi z lepszych tego roku, na pewno warto je wziąć pod uwagę. Każdy - mniej czy bardziej zapalony użytkownik konsoli PlayStation 4 - będzie zadowolony z takiego prezentu.

Po pierwsze Fifa 18, kontynuacja serii popularnego symulatora piłki nożnej. Co roku EA Sports wydaje nową wersję gry, usprawniając ją oraz dodając nowe możliwości. Nie ma wątpliwości, że ta Fifa cieszy się wyjątkową popularnością. Jeśli jakiś bliski wam gracz jeszcze jej nie ma, to na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Horizon Zero Dawn, to coś absolutnie nowego w świecie gier. Gra łączy ze sobą elementy rozgrywki RPG, świata postapokaliptycznego, science-fiction i fantasy. Ogromna dawka emocji połączona z niesamowitymi widokami, tak krótko można określić ten tytuł. Gorąco polecamy.

O serii gier Assassin's Creed słyszeć mogli nie tylko gracze. Cieszy się ona taką popularnością, że powstało kilka książek, a nawet film na jej podstawie. Tegoroczne wydanie "Origins" przenosi gracza w świat starożytnego Egiptu. Każda z części tej gry cieszyła się ogromną i zasłużoną popularnością. Tym razem jest nie inaczej.

Gra wyjątkowa, bo dostępna jedynie na konsolach PlayStation, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. To kontynuacja absolutnego hitu zeszłego roku, Uncharted 4. Zaginione Dziedzictwo zostało zasypane masą wspaniałych recenzji. Gra pełna przygód, skradania się oraz omijania pułapek, przysparza wiele pozytywnych emocji, co potwierdza doskonałą opinię w rankingach.

Jeśli nie zaciekawiły was te tytuły, możemy polecić również zakup pada do konsoli PlayStation. Posiadanie drugiego pada umożliwi grę w dwie osoby, oczywiście tylko w grach posiadających taką możliwość, np. Fifa 18.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także