Oferta blueconnect z telefonem stacjonarnym za złotówkę

Oferta blueconnect z telefonem stacjonarnym za złotówkę

Oferta blueconnect z telefonem stacjonarnym za złotówkę
Źródło zdjęć: © Era
17.02.2010 12:59

Od 22 lutego br. przy podpisaniu 36 miesięcznej umowy na szerokopasmową transmisję danych blueconnect klient otrzyma telefon stacjonarny w ofercie Nowa Era Domowa za złotówkę. Koszt abonamentu za usługi stacjonarne wyniesie również tylko 1 zł. Dodatkowo za identyczną kwotę będzie można kupić aparat telefoniczny Netkom ED1 lub Era ED20.

W ofercie Nowa Era Domowa minuta połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce kosztuje 1. gr z naliczaniem sekundowym po pierwszej minucie rozmowy. Za połączenia do sieci komórkowych w Polsce (użytkownicy PTC, Polkomtel, Orange i CenterNet oraz dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów) oraz stacjonarnych w Unii Europejskiej, USA i Kandzie abonent zapłaci 39 groszy za każdą rozpoczętą minutę. Ponadto będzie można aktywować pakiety zawierające nawet 1000 dodatkowych minut.

Obraz
© (fot. Era)

Nowa Era Domowa to alternatywa dla tradycyjnych telefonów, która nie wymaga przeprowadzania żadnych prac instalacyjnych i budowania linii telefonicznych. Jest dostępna we wszystkich strefach numeracyjnych na terenie całego kraju. Telefon jest aktywny od razu i działa w promieniu 50. metrów od domu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)