Drukarka w abonamencie za... złotówkę

Drukarka w abonamencie za... złotówkę

23.10.2008 12:39, aktual.: 23.10.2008 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiego rozwiązania nie zastosowano jeszcze w żadnym kraju, na żadnym kontynencie. Kolorowa drukarka laserowa za 1 zł w miesięcznym abonamencie to zupełnie nowe podejście do usług związanych z drukiem - pozwala zaoszczędzić pieniądze i pozbyć się problemu z wymianą tonerów, czy niedostępnym serwisem.

Firma ATA-INT.LTD zdejmuje z barków właścicieli firm wielki ciężar, jakim jest ciągła i nieprzerwana troska o zaplecze sprzętowe w firmie. Zakładając nawet niewielką firmę, zmuszeni jesteśmy dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu. Dostępna na rynku oferta jest tak bogata i zróżnicowana, że nie sposób zorientować się dokładnie, które z urządzeń jest dla nas najodpowiedniejsze.

Obraz

Często wybieramy markę kierując się rekomendacją znajomych czy ceną, nie wiedząc nawet, że obok stoi urządzenie, które pozwoliłoby nam sporo zaoszczędzić i które naprawdę zaspokoiłoby nasze realne potrzeby. Uboga wiedza personelu w sklepach z urządzeniami biurowymi bardzo często sprawia, że ich doraźna pomoc wcale nie pomaga w wyborze odpowiedniego sprzętu. Tymczasem, korzystając z usług oferowanych przez firmę ATA-INT.LTD, mamy pewność, że wszystko- począwszy od wyboru odpowiedniej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego odbywa się z dbałością o nasz szeroko rozumiany interes. Doradca ATA-INT.LTD, zorientuje się, jakie są nasze specyficzne potrzeby i na ich podstawie, dobierze specjalny sprzęt. Jego eksploatacja odbywać się będzie pod czujnym okiem konsultantów firmy.

To oni odpowiedzialni będą za wymianę tonerów, ewentualne drobne naprawy i serwis. Dodatkowo, dzięki specjalnemu systemowi, będziemy w stanie, na bieżąco monitorować nasze wydatki. Wszystko po to, aby zoptymalizować nasze koszty. Gdy wszystko będzie już działać w naszej firmie bez zarzutu, my zajmiemy się tym, co najważniejsze- własną firmą.

Firma ATA-INT.LTD znalazła rozwiązanie - jako wyłączny dystrybutor produktów koncernu Gestetner, jest uznanym dostawcą profesjonalnych systemów do drukowania, kopiowania i skanowania. Ponadto oferuje kompletne rozwiązania dla środowiska dokumentowego w zakresie produkcji i zarządzania oraz kontroli kosztów. Stąd innowacyjne podejście i pomysł na pakiet w miesięcznym abonamencie, obejmujący wysokiej jakości kolorową drukarkę laserową od 1 zł a także druk 80. stron czarno-białych i 150 stron w kolorze. Ponadto pełen serwis sprzętu z czasem naprawy do 48 godzin. Pakiet startowy to zaledwie 199 zł miesięcznie. Aby przyspieszyć proces decyzyjny powstała strona www.drukuj.com.pl.

Obraz

W ramach abonamentu otrzymujemy wszystko to, za co w przypadku konkurencyjnej drukarki musielibyśmy płacić kwoty liczone nawet w tysiącach złotych.
Imponująca jest przede wszystkim cena samego urządzenia. Decydując się na usługę „Drukarka za złotówkę w abonamencie”, za wysokiej jakości drukarkę zapłacimy jedynie złotówkę. W przypadku sprzętu konkurencyjnego musimy przygotować się na koszty rzędu kilku tysięcy złotych.
Koszt eksploatacji i serwisu, jaki musiałby ponieść klient korzystający z konkurencyjnej drukarki, w ciągu trzech lat wyniósłby 7-2. tys. zł! W przypadku propozycji firmy ATA-INT.LTD nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

Kupując nowy sprzęt, najczęściej zmuszeni jesteśmy zatrudnić fachowca, który odpowiednio ją podłączy. Koszt instalacji wynosi 200-100. zł. W przypadku drukarki w abonamencie w ofercie ATA-INT.LTD nie ponosimy żadnych kosztów związanych z jego podłączeniem. Intensywna eksploatacja może doprowadzić do drobnych usterek. Każda naprawa generuje oczywiście dodatkowe koszty. W przypadku propozycji firmy ATA-INT.LTD każda ewentualna naprawa wliczona jest już w wysokość abonamentu. Również w cenę abonamentu wliczona jest cena tonerów, cartridge'ów i innych materiałów eksploatacyjnych. To wielka oszczędność, zważywszy na fakt, że w drukarkach takiej klasy koszty ich wymiany wynieść mogą nawet 2 tys. zł. Oszczędzamy także na tak prozaicznej rzeczy, jaką jest utylizacja zużytych cartridge'ów. Posiadając drukarkę konkurencyjnej firmy, sami musimy dbać o pozbycie się pustych pojemników.
Podsumowując: jeśli wybierzemy drukarkę w abonamencie, zdecydujemy się na olbrzymią oszczędność, sięgającą w dłuższym czasie nawet do 4 tys. zł!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także