Nüvifone Garmin-Asus M10 - nowa era nawigacji

Nüvifone Garmin-Asus M10 - nowa era nawigacji

Nüvifone Garmin-Asus M10 - nowa era nawigacji
Źródło zdjęć: © Garmin-Asus
17.02.2010 11:16, aktualizacja: 17.02.2010 12:32

Do rodziny Nüvifone G60 i nüvifone M20 dołącza kolejny model - M10. Nüvifony to pierwsze telefony, które pojawiły się pod szyldem Garmin-Asus. Urządzenia łączą w sobie funkcje telefonu i nawigacji. Seria nüvifone Garmin-Asus jest linią produktów, która łączy nawigację i usługi LBS (location based service) w jednym urządzeniu. To rozwiązanie dla tych, którzy szukają wielofunkcyjnego telefonu, mobilnej przeglądarki internetowej i osobistej nawigacji.

Garmin-Asus M1. to urządzenie z 3,5-calowym dotykowym wyświetlaczem WVGA i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Nüvifone M10 został wyposażony w funkcję Billboard, dzięki której użytkownicy mogą dokonać przeglądu wszystkich najważniejszych informacji jednocześnie.

Obraz
© (fot. Garmin-Asus)

_ Garmin-Asus M10 został stworzony dla osób, które są już zmęczone noszeniem ze sobą wielu urządzeń - telefonu, laptopa, PND, aparatu fotograficznego, i chcieliby je zamienić na jeden produkt. Nasz nowy telefon daje im właśnie taką możliwość _ - mówi Cliff Pemble, prezes i CO firmy Garmin.

Nawigacja w każdym miejscu i o każdej porze

Urządzenia Nüvifone posiadają mapy Ameryki Północnej, Europy oraz określonych obszarów Azji i Pacyfiku. Użytkownicy otrzymują dźwiękowe wskazówki co do przebiegu trasy. Oprócz A-GPS, telefony Nüvifone korzystają z odbiornika GPS z HotFixem, co ułatwia dostęp do informacji nawet poza zasięgiem operatora. Seria urządzeń Nüvifone posiada miliony załadowanych wstępnie punktów użyteczności publicznej (POI), takich jak hotele, restauracje czy adresy ulic. Dostęp do punktów POI jest łatwy dzięki przekazywanym głosowo informacjom. W przypadku minięcia zakrętu na trasie urządzenia Nüvifone automatycznie ponownie oblicza trasę, by użytkownik mógł szybko wrócić na właściwą drogę. Nüvifone oferuje również funkcję „Gdzie jestem?”, wskazującą użytkownikowi szerokość i długość geograficzną obecnego położenia, najbliższy adres, szpitali czy stację paliw, wszystko po jednym dotknięciu ekranu.

Windows Mobile 6.5.3 w Nüvifone Garmin-Asus M10

Garmin-Asus M1. posiada z 3,5-calowy dotykowy wyświetlacz WVGA i przyjazny dla użytkownika interfejs. Nuvifone oferuje ponadto 512MB pamięci RAM, 512 Flash oraz 4GB pamięci wewnętrznej. Model M10 został wyposażony w baterię 1500 mAh, która zapewnia wiele godzin korzystania bez ładowania oraz klawiaturę QWERTY do szybkiego wprowadzania tekstu. HSDPA oraz Wi-Fi (802.11 b / g) zapewnią szybkie wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych.

"Click and Go"

Garmin-Asus M1. został zaprojektowany z myślą o możliwości lokalizacji, która staje się niezbędna w wielu aspektach codziennego życia. Funkcje nawigacyjne są związane z często używanymi aplikacjami, takimi jak kalendarz, kontakty, poczta elektroniczna, przeglądarka internetowa i komunikator, co sprawia, że korzystanie z tych aplikacji staje się wyjątkowo intuicyjne i płynne. Garmin-Asus M10 oferuje także dostęp także do Facebooka i Picasa. Ponadto M10 wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości aparat fotograficzny (5megapikseli), który automatycznie opisuje zdjęcia, tak aby użytkownicy zawsze wiedzieli, gdzie zostały zrobione. Nuvifone M10 posiada funkcje nawigacyjne, które na przykład wskażą odpowiedni pas do skrętu lub zjazdu oraz realistycznie przedstawią znaki drogowe. Ma również tryb autostradowy, który informuje o trzech najbliższych zjazdach, tak aby kierowca miał czas na wybór właściwego.

Dostępność

Nüvifone Garmin-Asus M1. ma być dostępny w dystrybucji detalicznej w Azji i Europie w pierwszej połowie 2010 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)