Nowa linia nawigacji Garmin na 2012 rok

Nowa linia nawigacji Garmin na 2012 rok

Nowa linia nawigacji Garmin na 2012 rok
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.12.2011 12:28, aktualizacja: 14.12.2011 12:46

Garmin przedstawił najnowszą ofertę urządzeń z serii nüvi przygotowaną na rok 2012. Wśród zaprezentowanych nawigacji znajdują się zarówno produkty dla bardziej wymagających kierowców, jak i prostsze modele.

Nowa linia produktów na 201. rok wykorzystuje rozbudowane systemy nawigacyjne Garmin Guidance 2 i 3, które w porównaniu do poprzednich wersji oferują znacznie szybsze wyznaczanie trasy, prostszą obsługę oraz szereg nowych, pomocnych opcji.

Seria nüvi 30/40
Seria nüvi 30/4. to propozycja dla początkujących kierowców. W skład serii wchodzą urządzenia o przekątnej ekranu 3,5 i 4 cale. Prosty w obsłudze interfejs proponuje na powitalnym ekranie wybór dwóch opcji „Dokąd?” i „Mapa”. Urządzenia z tej serii posiadają fabrycznie załadowane listy punktów POI oraz możliwość dodawania własnych punktów. Funkcja asystenta pasa ruchu podpowie którą częścią drogi należy się poruszać, aby nie przegapić właściwego skrętu.

Garmin Guidance 3 jest najbardziej zaawansowanym systemem nawigacyjnym Garmin, zawierającym wszystkie funkcje z wersji Guidance 2. który dodatkowo wzbogacono m.in. o myTrends i opcję omijania obszarów o dużym natężeniu ruchu. Technologia myTrends automatycznie zapamiętuje najczęściej wybierane trasy i cele podróży, dzięki czemu nawigacja jest w stanie określić m.in. precyzyjny czas przybycia do wyznaczonego punktu.

Guidance 3 to również asystent pasa ruchu z opcją wyświetlania zdjęć, w tym także z lotu ptaka, największych skrzyżowań –. technologie Garmin photoReal i Birds-eye. Dla osób często korzystających z wiadomości tekstowych bardzo przydatna będzie funkcja Safe Texting - bezpieczne czytanie wiadomości tekstowych, umożliwiająca odbieranie oraz odsłuchiwanie sms-ów z telefonu komórkowego bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

Ponadto właściciele nawigacji nülink! z Guidance 3 mają możliwość skorzystania z rozbudowanej sieci informacyjnej 3D Traffic Live dostarczającej aktualne dane na temat sytuacji na drogach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)