Nowości od operatorów komórkowych

Nowości od operatorów komórkowych

17.10.2007 11:54, aktualizacja: 17.10.2007 12:12

Operatorzy telefonii komórkowej kolejny raz jakby się umówili. Niemal jednocześnie przedstawili swoje nowe oferty

Operatorzy telefonii komórkowej kolejny raz jakby się umówili. Niemal jednocześnie przedstawili swoje nowe oferty. Orange i Plus postawili na nisze rynkowe, Play uzupełnił swoją ofertę o taryfy dla firm, z kolei Tak tak i Heyah zrównały ceny połączeń głosowych z wideorozmowami.

Miesiąc temu Orange zaprezentował nową twarz POP-a. Tym razem także postawił na pre-paid. Wspólnie z wytwórnią Universal Music zaoferował taryfę muzyczną. To taryfa multimedialna z kontentem muzycznym po wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz bezpłatnymi SMS-ami i MMS-ami.

Z kolei Plus w zeszłym miesiącu zaproponował elastyczne taryfy dla firm. Tym razem jego propozycja to taryfy dla pań. W ofercie Cafe Plus po dwóch minutach rozmowy wstrzymywane jest naliczanie czasu i przez kolejnych 5. minut rozmowa jest bezpłatna. Klientki mają do wyboru trzy taryfy i trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso (czyli zupełnie jak cafe).

Ofertę dla firm Play poznamy jutro o 13.3. (chyba, że nieoficjalne informacje pojawią się wcześniej). To zapowiadana wcześniej oferta, w którym Play jeszcze nie działa. Wcześniej przedstawiciele Netii (jednego z udziałowców Play) zapowiadali, że obie firmy przedstawią ofertę konwergentną – Netia stacjonarną, Play komórkową. W poprzednim miesiącu Play zaprezentował taryfy Mix.

Z kolei użytkownicy Tak Taka i Heyah mogą wykonywać połączenia wideo, za które zapłacą tyle samo, co za minutę zwykłej rozmowy. Usługa Połączenia wideo dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają telefon obsługujący tego typu połączenia, są w zasięgu sieci UMTS oraz mają włączoną usługę.

To dopiero początek nowości. Zbliżają się święta i nowych ofert będzie coraz więcej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)