Nowe przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Nowe przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Nowe przenośne odtwarzacze DVD Yarvik
Źródło zdjęć: © Producenta
09.06.2011 12:19, aktualizacja: 14.06.2011 13:01

Na polski rynek trafiły właśnie trzy nowe produkty sygnowane logo Yarvik. Są to przenośne odtwarzacze DVD. Urządzenia mogą zainteresować osoby, którzy mają w perspektywie długie godziny na pokładzie samolotu, w pociągu czy też w aucie. Ciekawostką jest model PDV102, który został wyposażony w dwa 7-calowe ekrany LCD.

Model PDV10. posiada wbudowane głośniki i gniazdo słuchawkowe. Do odtwarzacza dołączony został kabel AV, który umożliwia podłączenie urządzenia do telewizora, a także ładowarka samochodowa oraz tradycyjny zasilacz sieciowy.

Obraz
© PDV101 (fot. Producenta)

Z kolei model PDV10. oferuje dwa 7-calowe ekrany, które mogą się sprawdzić np. gdy udajemy sie w podróż z dwójką dzieci. Zestaw jest przystosowany do montażu na zagłówkach samochodu (urządzenie ma też klasyczną podstawkę, umożliwiającą postawienie go np. na stole). Ponadto ma wbudowane głośniki, wyjście słuchawkowe i może być zasilany z samochodowego gniazda zapalniczki.

Obraz
© PDV102 (fot. Producenta)

W nieco większy bo 9-calowy, pojedynczy, ruchomy ekran został wyposażony model PDV109. Posiada on również wbudowane głośniki oraz gniazdo słuchawkowe. Odtwarzacz może zostać zamocowany do zagłówka fotela samochodu. W zestawie znajdują się zasilacz sieciowy oraz ładowarka samochodowa.

Obraz
© PDV109 (fot. Producenta)

Wszystkie nowe modele potrafią odtwarzać płyty DVD-Video, VCD i SVCD, a także pliki MPEG1. MPEG2, DivX zapisane na nośnikach DVD/CD, pamięciach USB i kartach flash MicroSD/MS/MMC. Do każdego zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Wszystkie przenośne odtwarzacze są już dostępne w polskich sklepach. Ceny urządzeń kształtują się następująco:

Model PDV101 - 299 zł
Model PDV102 - 499 zł
Model PDV10. - 449 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)