Nowe przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Nowe przenośne odtwarzacze DVD Yarvik
Źródło zdjęć: © Producenta

09.06.2011 12:19, aktual.: 14.06.2011 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek trafiły właśnie trzy nowe produkty sygnowane logo Yarvik. Są to przenośne odtwarzacze DVD. Urządzenia mogą zainteresować osoby, którzy mają w perspektywie długie godziny na pokładzie samolotu, w pociągu czy też w aucie. Ciekawostką jest model PDV102, który został wyposażony w dwa 7-calowe ekrany LCD.

Model PDV10. posiada wbudowane głośniki i gniazdo słuchawkowe. Do odtwarzacza dołączony został kabel AV, który umożliwia podłączenie urządzenia do telewizora, a także ładowarka samochodowa oraz tradycyjny zasilacz sieciowy.

Obraz
© PDV101 (fot. Producenta)

Z kolei model PDV10. oferuje dwa 7-calowe ekrany, które mogą się sprawdzić np. gdy udajemy sie w podróż z dwójką dzieci. Zestaw jest przystosowany do montażu na zagłówkach samochodu (urządzenie ma też klasyczną podstawkę, umożliwiającą postawienie go np. na stole). Ponadto ma wbudowane głośniki, wyjście słuchawkowe i może być zasilany z samochodowego gniazda zapalniczki.

Obraz
© PDV102 (fot. Producenta)

W nieco większy bo 9-calowy, pojedynczy, ruchomy ekran został wyposażony model PDV109. Posiada on również wbudowane głośniki oraz gniazdo słuchawkowe. Odtwarzacz może zostać zamocowany do zagłówka fotela samochodu. W zestawie znajdują się zasilacz sieciowy oraz ładowarka samochodowa.

Obraz
© PDV109 (fot. Producenta)

Wszystkie nowe modele potrafią odtwarzać płyty DVD-Video, VCD i SVCD, a także pliki MPEG1. MPEG2, DivX zapisane na nośnikach DVD/CD, pamięciach USB i kartach flash MicroSD/MS/MMC. Do każdego zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Wszystkie przenośne odtwarzacze są już dostępne w polskich sklepach. Ceny urządzeń kształtują się następująco:

Model PDV101 - 299 zł
Model PDV102 - 499 zł
Model PDV10. - 449 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)