Przenośne odtwarzacze DVD Philips

Przenośne odtwarzacze DVD Philips
Źródło zdjęć: © Philips

24.02.2011 14:57, aktual.: 25.02.2011 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz i dźwięk sprawiają, że każda podróż upływa szybciej i przyjemniej. Przenośne odtwarzacze DVD Philips PD9030 oraz PD7030 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a modele PD7010 i PD7032 dodatkowo grę w gry komputerowe

Philips zapreznetował nową serię przenośnych odtwarzczy DVD. Modele PD9030 oraz PD7030 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a modele PD7010 i PD7032 dodatkowo grę w gry komputerowe.

Przenośny odtwarzacz dvd Philips PD7010. wyposażony jest w bezprzewodowy kontroler gier. Do odtwarzacza dołączono płytę CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7’’ posiada rozdzielczość 480 x 234 pikseli. Wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z urządzenia przez maksymalnie 3 godziny. W trakcie jazdy można jednak ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. W przypadku utraty zasilania podczas oglądania, można oglądać dalej film od miejsca, w którym odtwarzacz został wyłączony zaraz po podłączeniu do zasilacza. W przypadku płyty, która została wyjęta z odtwarzacza - wystarczy ponownie włączyć jej odtwarzanie, a następnie wznowić je na pilocie. Odtwarzacz DVD posiada również możliwość zamocowania go do zagłówka samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD PD7010 (fot. Philips)

Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD703. posiada dwa 7-calowe, kolorowe ekrany o rozdzielczości 480 x 234 pikseli. W trakcie podróży pasażerowie mogą więc wspólnie oglądać filmy lub grać w gry. Do zestawu dołączone zostały dwa kontrolery do gry. W zestawie znajduje się zasilacz samochodowy, który przyda się podczas długiej trasy oraz płyta CD z grami.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD PD7032 (fot. Philips)

Kolejną propozycją Philipsa jest odtwarzacz DVD Philips PD7030. Urządzenie wyposażone jest w złącze USB, a bateria pozwala na oglądanie materiałów multimedialnych maksymalnie przez 3 godziny. Model PD7030 zapewnia obsługę formatu DVD, DivX, MP3 oraz JPEG. Zawartość multimedialna pokazywana jest na kolorowym wyświetlaczu TFT LCD 7” o formacie panoramicznym 16:9. Dodatkowo odtwarzacz posiada wbudowane głośniki stereofoniczne. Jeśli stracisz zasilanie po podłączeniu do prądu, odtwarzany plik automatycznie wznawia się w miejscu, w którym zakończyło się jego odtwarzanie. Udogodnieniem w obsłudze małego przenośnego odtwarzacza jest jego odporność na wstrząsy, a także wskaźnik ładowania akumulatora.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD PD7030 (fot. Philips)

Philips PD903. to propozycja wyposażona w 9-calowy, kolorowy wyświetlacz LCD. Urządzenie umożliwia oglądanie zdjęć, filmów, a także odtwarzanie muzyki. Wystarczy podłączyć pamięć USB do odtwarzacza. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oglądanie materiałów możliwe jest przez 5 godzin.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD PD9030 (fot. Philips)

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD70032, PD7030 i PD9030:
• Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG.
• Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania, ułatwiając w ten sposób oglądanie dowolnych filmów, słuchanie ulubionej muzyki i przeglądanie ciekawych zdjęć.
• Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży.
•. Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.

Sugerowana cena detaliczna modelu PD7010: 539 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7032: 799 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7030: 389 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD9030: 669 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)