Przenośne DVD z wydajnym akumulatorem

Przenośne DVD z wydajnym akumulatorem

12.06.2007 10:30, aktual.: 12.06.2007 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele przenośnych odtwarzaczy DVD. Do ich najważniejszych zalet mogą należeć wytrzymałe akumulatory, ułatwiające korzystanie z urządzeń w czasie podróży.

W odtwarzaczach noszących oznaczenia LS82 i LS80 zastosowano 8,5-calowe panoramiczne ekrany LCD. Ich ustawienie można zmieniać pod dowolnym kątem. W zestawie z odtwarzaczem znajduje się specjalny uchwyt, ułatwiający montaż odtwarzacza w samochodzie - do zagłówka fotela ( producent zastrzega jednak, że nie da się nałożyć uchwytu na niektóre modele siedzeń ).

Urządzenia odtwarzają nośniki DVD-RAM, DVD-RW, DVD-R ( DL ), +RW, +R ( DL ), SVCD, CD oraz następujące formaty plików multimedialnych: WMA, MP3, JPEG, DivX i MPEG4. Zaopatrzono je w przetworniki wideo 108MHz/12-bitów, przetworniki audio 96kHz/24-bity, dekodery Dolby Digital i DTS, system dźwięku H.Bass, układ dźwięku przestrzennego oraz funkcje cyfrowej redukcji szumów MPEG.

Model LS80 dysponuje akumulatorem pozwalającym na 6 godzin odtwarzania, natomiast LS82 wyposażono w baterię, która może wydłużyć czas pracy urządzenia do 12 godzin. Korzystanie z odtwarzaczy ułatwia podwójne wyjście słuchawkowe oraz dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania.

Ceny brutto obu modeli wynoszą:
DVD-LS82 - 1299 zł
DVD-LS80 - 999 zł

Więcej informacji: Panasonic - http://www.panasonic.pl

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)