Przenośne DVD z wydajnym akumulatorem

Przenośne DVD z wydajnym akumulatorem

Przenośne DVD z wydajnym akumulatorem
12.06.2007 10:30, aktualizacja: 12.06.2007 11:04

Panasonic wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele przenośnych odtwarzaczy DVD. Do ich najważniejszych zalet mogą należeć wytrzymałe akumulatory, ułatwiające korzystanie z urządzeń w czasie podróży.

W odtwarzaczach noszących oznaczenia LS82 i LS80 zastosowano 8,5-calowe panoramiczne ekrany LCD. Ich ustawienie można zmieniać pod dowolnym kątem. W zestawie z odtwarzaczem znajduje się specjalny uchwyt, ułatwiający montaż odtwarzacza w samochodzie - do zagłówka fotela ( producent zastrzega jednak, że nie da się nałożyć uchwytu na niektóre modele siedzeń ).

Urządzenia odtwarzają nośniki DVD-RAM, DVD-RW, DVD-R ( DL ), +RW, +R ( DL ), SVCD, CD oraz następujące formaty plików multimedialnych: WMA, MP3, JPEG, DivX i MPEG4. Zaopatrzono je w przetworniki wideo 108MHz/12-bitów, przetworniki audio 96kHz/24-bity, dekodery Dolby Digital i DTS, system dźwięku H.Bass, układ dźwięku przestrzennego oraz funkcje cyfrowej redukcji szumów MPEG.

Model LS80 dysponuje akumulatorem pozwalającym na 6 godzin odtwarzania, natomiast LS82 wyposażono w baterię, która może wydłużyć czas pracy urządzenia do 12 godzin. Korzystanie z odtwarzaczy ułatwia podwójne wyjście słuchawkowe oraz dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania.

Ceny brutto obu modeli wynoszą:
DVD-LS82 - 1299 zł
DVD-LS80 - 999 zł

Więcej informacji: Panasonic - http://www.panasonic.pl

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)