Nokia przedstawiła nowy model: dotykowa i muzyczna 5230

Nokia przedstawiła nowy model: dotykowa i muzyczna 5230

Nokia przedstawiła nowy model: dotykowa i muzyczna 5230
25.08.2009 10:43, aktualizacja: 25.08.2009 16:37

Nowy model Nokia 5230 przeznaczony jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Telefon komórkowy wyposażony w odtwarzacz muzyczny, aparat i funkcje wideo, jest także narzędziem komunikacji poprzez serwisy społecznościowe. Model 5230 umożliwia swoim użytkownikom pobieranie z sieci dodatkowej zawartości, takiej jak utwory z Nokia Music Store czy aplikacje, gry, wideo i inne usługi bezpośrednio z Ovi Store. Ponadto telefon wyposażony został w nawigację A-GPS z najnowszą wersję Ovi Maps.

„Dzięki konkurencyjnej cenie 14. euro Nokia 5230 stanowi naszym zdaniem świetną ofertę dla osób, które pragną mieć przebojowe urządzenie muzyczne. Telefon ten daje dostęp do serwisów społecznościowych typu Facebook czy MySpace, informuje o imprezach i wskazuje do nich drogę, a ponadto dostępny jest w wielu olśniewających kolorach” — mówi Jo Harlow, wiceprezes firmy Nokia.

*33 godziny muzyki *
Dotykowa Nokia 523. posiada łatwy w obsłudze odtwarzacz muzyczny, oferujący 33-godzinny czas odtwarzania. Wrażenia ze słuchania muzyki podnoszą ponadto dowolne słuchawki z wejściem 3,5 mm. Na niektórych rynkach telefon ten będzie sprzedawany w połączeniu z usługą Comes with Music, dającą nieograniczony dostęp do oferty muzycznej Nokia Music Store.

Obraz
© (fot. Nokia)

Multimedia i kontakty na ekranie głównym
Nokia 523. posiada na ekranie głównym Pasek multimediów, dający szybki dostęp do ulubionych multimediów i aplikacji, na przykład muzyki i zdjęć, czy serwisów internetowych, takich jak YouTube czy Ovi Share. Ponadto innowacyjny Pasek kontaktów zawiera miniatury zdjęć 20 przyjaciół, dając łatwy dostęp do nich oraz do ich historii połączeń, w tym wiadomości e-mail, rozmów telefonicznych, zdjęć i aktualizacji z serwisów społecznościowych. Z ekranu głównego uzyskamy także możliwość bezpośredniej personalizacji telefonu przez aplikację Ovi.

Sprzedaż telefonu Nokia 523. rozpocznie się w czwartym kwartale 2009 roku. Sugerowana cena telefonu Nokia 5230 z usługą Comes with Music (dostępność na wybranych rynkach) będzie wynosić 259 euro bez podatków i dopłat. Cena 149 eruo to cena bez ww. usługi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)