Niższe ceny i tańsze umowy bezterminowe w Sferii

Niższe ceny i tańsze umowy bezterminowe w Sferii

11.09.2007 15:00

Firma Sferia poinformowała, że przedłuża do końca września promocję dotyczącą usług bezprzewodowego dostępu do Internetu. Teraz możliwe jest również wykupienie usługi na czas nieokreślony w znacznie niższej cenie oraz podpisanie umowy bez konieczności wykupienia usług głosowych.

Dotychczas Sferia oferowała usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii EVDO ( zobacz artykuł: "Internet w Sferii - warszawska alternatywa dla neostrady" - http://www.pcworld.pl/news/107624.html ) tylko tym klientom, którzy zdecydowali się na jednoczesne korzystanie z usług głosowych. Obecnie klienci mogą wybrać jedną z taryf ( tranSFER L ) jako samodzielną usługę. Aktywacja każdej z trzech taryf Sferii kosztuje symboliczną złotówkę, dodatkowo firma proponuje obniżony abonament przez pierwsze trzy miesiące.

Oprócz promocji przy umowach terminowych, firma zdecydowała się również obniżyć ceny usług w wypadku podpisania przez klienta umowy na czas nieokreślony. Przedstawiciele Sferii potwierdzili również w rozmowie telefonicznej, że od jutra - 12 września - nastąpić ma znaczna, nawet 20% obniżka cen usług głosowych.

Decyzja Sferii jest kolejnym przykładem na zaostrzanie się konkurencyjnej walki w sektorze usług dostępowych dla klientów indywidualnych. Przypomnijmy, iż niedawno Netia zaoferowała klientom w promocji rok szerokopasmowego dostępu do sieci za darmo - http://www.idg.pl/news/116581.html w przypadku podpisania umowy na 36 miesięcy, a Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat - http://www.pcworld.pl/news/118854.html. Również Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom nowe promocje ( neostrada tp "za dychę" - http://www.pcworld.pl/news/122221.html ).


Zapraszamy do głosowania na najlepszego dostawcę usług dostępowych: Liga Dostawców Internetu - http://www.pcworld.pl/liga/14/liga%20dostawc%f3w%20szerokopasmowego%20dost%eapu%20do%20internetu.html

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)