Niższe ceny i tańsze umowy bezterminowe w Sferii

11.09.2007 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Sferia poinformowała, że przedłuża do końca września promocję dotyczącą usług bezprzewodowego dostępu do Internetu. Teraz możliwe jest również wykupienie usługi na czas nieokreślony w znacznie niższej cenie oraz podpisanie umowy bez konieczności wykupienia usług głosowych.

Dotychczas Sferia oferowała usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii EVDO ( zobacz artykuł: "Internet w Sferii - warszawska alternatywa dla neostrady" - http://www.pcworld.pl/news/107624.html ) tylko tym klientom, którzy zdecydowali się na jednoczesne korzystanie z usług głosowych. Obecnie klienci mogą wybrać jedną z taryf ( tranSFER L ) jako samodzielną usługę. Aktywacja każdej z trzech taryf Sferii kosztuje symboliczną złotówkę, dodatkowo firma proponuje obniżony abonament przez pierwsze trzy miesiące.

Oprócz promocji przy umowach terminowych, firma zdecydowała się również obniżyć ceny usług w wypadku podpisania przez klienta umowy na czas nieokreślony. Przedstawiciele Sferii potwierdzili również w rozmowie telefonicznej, że od jutra - 12 września - nastąpić ma znaczna, nawet 20% obniżka cen usług głosowych.

Decyzja Sferii jest kolejnym przykładem na zaostrzanie się konkurencyjnej walki w sektorze usług dostępowych dla klientów indywidualnych. Przypomnijmy, iż niedawno Netia zaoferowała klientom w promocji rok szerokopasmowego dostępu do sieci za darmo - http://www.idg.pl/news/116581.html w przypadku podpisania umowy na 36 miesięcy, a Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat - http://www.pcworld.pl/news/118854.html. Również Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom nowe promocje ( neostrada tp "za dychę" - http://www.pcworld.pl/news/122221.html ).


Zapraszamy do głosowania na najlepszego dostawcę usług dostępowych: Liga Dostawców Internetu - http://www.pcworld.pl/liga/14/liga%20dostawc%f3w%20szerokopasmowego%20dost%eapu%20do%20internetu.html

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)