SFERIOstrada, czyli nowa usługa internetowa Sferii

SFERIOstrada, czyli nowa usługa internetowa Sferii

24.09.2008 11:02, aktual.: 24.09.2008 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Operator telekomunikacyjny Sferia poszerzy od 24 września swoją ofertę o SFERIOstradę - usługę dostępu do Internetu na łączu telefonicznym Telekomunikacji Polskiej, tzw. BSA.

Dotychczas klienci Sferii mogli korzystać z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii CDMA 1. EVDO, czyli wyłącznie drogą radiową. Usługa SFERIOstrada umożliwia pracę na stałym łączu. Dostęp do Internetu sprzedawany będzie wraz z usługami głosowymi w taryfach NOMADex 30, NOMADex 100, NOMADix 200 oraz NOMADix 300.

Obraz
© Modem Sagem 1201

Klienci zainteresowani SFERIOstradą otrzymają do wyboru dwa typy modemów –. Sagem F@st 1201 oraz Sagem F@st 800. Pierwszy z nich pełni również funkcję routera, do którego może podłączyć się do czterech użytkowników. SFERIOstrada oferowana będzie w trzech prędkościach: 1, 2 i 6 Mb/s. Promocyjny koszt aktywacji usługi wyniesie 10 zł brutto.

Obraz
Obraz

Oferta kierowana jest do wszystkich, którzy często wysyłają lub ściągają duże pakiety danych i chcą korzystać z Internetu w jednym, wybranym miejscu, np. w domu –. czyli do klientów indywidualnych oraz biznesowych z sektora MSP. Liczymy, że przystępne ceny oraz wysoka jakość usług będą wystarczającą zachętą do zakupu SFERIOstrady - mówi Izabela Pelc, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży sieci Sferia.

Klienci czekający na uruchomienie SFERIOstrady otrzymają dostęp do zastępczego, bezprzewodowego łącza w taryfie tranSFER swobodny w technologii CDMA 1x EVDO. Z taryfy tej będzie można zrezygnować w ciągu 90 dni od podpisania umowy, nie ponosząc przy tym opłaty za jej wcześniejsze rozwiązanie. W ten sposób Sferia zapewni klientom stały dostęp do Internetu już od dnia zamówienia usługi.

BSA – Usługa dostępu do Internetu na łączu telefonicznym w technologii ADSL. Przy świadczeniu usługi wykorzystywana jest linia telefoniczna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)