wRodzinie niższe ceny

wRodzinie niższe ceny

wRodzinie niższe ceny
Źródło zdjęć: © wRodzinie
30.11.2009 11:26, aktualizacja: 30.11.2009 11:56

Od 28 listopada klienci wRodzinie za minutę połączenia do innych krajowych sieci komórkowych (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu) zapłacą 0,27 zł za minutę połączenia, a za połączenia na telefony stacjonarne i za rozmowy w sieci wRodzinie - 0,19 zł. Koszt minuty połączenia do sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu wyniesie 0,69 zł

Marka wRodzinie zaoferuje swoim klientom nowe, atrakcyjne ceny bez żadnych warunków. _ Od początku istnienia wRodzinie obiecywaliśmy, że będzie to marka rodzinna, łącząca pokolenia, przyjazna i konkurencyjna cenowo. Jak widać konsekwentnie dotrzymujemy tej obietnicy _ - mówi Grzegorz Tomczyk Wiceprezes Zarządu CenterNet.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Wprowadzone przez operatora "Taryfy specjalne" gwarantują wszystkim dotychczasowym i nowym użytkownikom bezwarunkowe korzystanie z niskich stawek za połączenia.
_ Chcemy by nasi klienci mieli jak najprostszy dostęp do atrakcyjnych cen. By nie musieli się martwić, że coś ich ominie. Taryfy specjalne są skonstruowane tak, że to my troszczymy się by zapłacił mniej _ - mówi Arkadiusz Sugier Prezes Zarządu CenterNet. _ Cena jest ważnym elementem, jednakże dopiero w połączeniu z naszym sposobem myślenia o kliencie stanowi ofertę do, której chcemy przekonać nabywców _ - dodaje.

Oferta wRodzinie dostępna jest na terenie całej Polski. Najprościej jest stać się klientem wRodzinie dzwoniąc na infolinię i zamawiając starter. Startery można też kupić w sieci Teletorium, sieci Żabka i placówkach, których adresy można znaleźć na naszej stronie _ www.wRodzinie.com.pl _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)