Tańsze usługi dla studentów w UPC

Tańsze usługi dla studentów w UPC
Źródło zdjęć: © UPC

25.09.2008 21:56, aktual.: 26.09.2008 09:27

UPC Polska przygotowało nową ofertę promocyjną dla studentów, dzięki której będą oni mogli korzystać z najtańszych usług internetowych. Specjalnie dla żaków operator obniżył również o ponad 60% koszt instalacji Pakietu Pełnego telewizji kablowej.

UPC w nowej ofercie promocyjnej umożliwia wszystkim osobom posiadającym ważną legitymację studencką, zakup usługi Internet Student (512 kb/s) z abonamentem niższym od cennikowego o 20%. Wysokość miesięcznego abonamentu w promocji wyniesie 39 zł przez cały czas trwania zobowiązania, które kończy się wraz z rokiem akademickim - 30 czerwca 2009 r. Także koszt instalacji w ofercie promocyjnej jest 50% niższy, niż cena standardowa.

Dodatkowo osoby korzystające z promocji mogą przez pierwsze dwa miesiące bezpłatnie korzystać z pakietu UPC SmartGuard, zwiększającego bezpieczeństwo danych.

Równolegle z promocją internetową UPC wprowadziło specjalną ofertę telewizyjną dla studentów, w której koszt instalacji Pakietu Pełnego telewizji dla osób posiadających ważną legitymację studencką wyniesie 39 zł. Pakiet Pełny TV analogowej UPC obejmuje ponad 60 kanałów, w tym m.in. szeroki wybór propozycji rozrywkowych, edukacyjnych, informacyjnych, filmowych i sportowych. Również w tym przypadku zobowiązanie potrwa do 30 czerwca przyszłego roku.

Obie promocje są już dostępne w ofercie UPC Polska dla wszystkich znajdujących się w zasięgu sieci operatora i będą obowiązywać do 31 października.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)