Od września nowe taryfy internetowe w Sferii

Od września nowe taryfy internetowe w Sferii

Od września nowe taryfy internetowe w Sferii
Źródło zdjęć: © Sferia
02.09.2008 12:57, aktualizacja: 02.09.2008 13:10

Firma telekomunikacyjna Sferia wprowadza od pierwszego września dwie nowe taryfy internetowe - tranSFER swobodny 1GB oraz tranSFER swobodny 4GB. Teraz klienci będą mieli w ramach promocji 14 dni na sprawdzanie oferty.

Każdy klient, który skorzysta z nowej oferty, będzie mógł samodzielnie sprawdzić zasięg internetu. Ma na to 1. dni od momentu otrzymania urządzenia internetowego. W ciągu tego okresu może zrezygnować z umowy bez ponoszenia opłat. Ponadto taryfy te umożliwiają logowanie do sieci z dowolnej liczby miejsc: z domu, biura czy z ulicy, bez dodatkowych kosztów. W nowym systemie taryf nie będzie obowiązywał podział na strefy. Oznacza to, że teraz bez względu na rodzaj transmisji danych (np. www czy p2p) prędkość łącza pozostanie zawsze taka sama. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy klient przekroczy limit transferu danych. Wówczas będzie mógł korzystać z niższej prędkości łącza. Prędkość ta zależy od pory dnia: w nocy między godziną 01.00 – 9.00 internet będzie działał szybciej (do 128 kb/s lub 256 kb/s), a w pozostałym czasie wolniej (do 16 kb/s).

Obraz

Ceny abonamentu miesięcznego nowych taryf wahają się od 5. zł do 119 zł brutto dla taryfy tranSFER swobodny 1GB oraz od 79 zł do 139 zł brutto dla taryfy tranSFER swobodny 4GB. Jeżeli klient podpisze umowę na 24 lub 36 miesięcy, w taryfie tranSFER swobodny 1GB otrzyma promocyjną opłatę abonamentową w wysokości 1 zł brutto za pierwszy okres rozliczeniowy, natomiast w taryfie tranSFER swobodny 4GB za dwa okresy rozliczeniowe.

Obraz

Wraz z nową ofertą Sferia zaproponuje klientom modem AnyData-520C. Jego zaletą jest mały rozmiar oraz bardzo prosty sposób instalacji. Po pierwszym podłączeniu go do portu USB komputera system operacyjny automatycznie rozpoczyna instalację oprogramowania modemu.

Obraz

Poprzednia oferta na usługi internetowe będzie nadal obowiązywać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)