Nagroda TIPA 2010 dla kamery JVC Everio GZ‑HM1

Nagroda TIPA 2010 dla kamery JVC Everio GZ-HM1
Źródło zdjęć: © JVC

12.05.2010 13:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kamera HD Everio GZ-HM1firmy JVC, zdobyła prestiżową nagrodę stowarzyszenia TIPA (Technical Image Press Association) dla Najlepszej Kamery Eksperckiej

Zgodnie z werdyktem komisji TIPA: "W trudnych warunkach oświetleniowych, kamera JVC GZ-HM1 zapewnia doskonałe wyniki dzięki zastosowaniu nowej matrycy CMOS, która zwiększa czułość do 4 Lux. Większość dotychczasowych stabilizatorów skupiała uwagę na wysokim współczynniku zoomu, ale drgania kamery występują również przy ustawieniu w trybie ‘szerokiego kąta’. (Wide), zwłaszcza gdy Użytkownik znajduje się w ruchu. Kolejnym więc udoskonaleniem jest system kompensacji drgań podczas pracy w trybie ‘szerokiego kąta’ (Wide), dużo skuteczniejszy niż we wcześniejszych modelach. JVC wykorzystuje technologię pryzmatu w celu zapewnienia wysokiej skuteczności stabilizacji przy szerokim kącie w pełnym zakresie zoomu".

Obraz
© (fot. JVC)

Model GZ-HM1 został wprowadzony na polski rynek w kwietniu 2010. dedykowany jest dla wszystkich miłośników video oraz półprofesjonalistów.

Technical Image Press Association (TIPA) to założona w 1991 roku, niezależna organizacja dziennikarzy specjalizujących się w elektronice użytkowej, która zrzesza przedstawicieli 28 magazynów foto z dziewięciu krajów europejskich, Republiki Południowej Afryki, Kanady i Stanów Zjednoczonych. W kwietniu redaktorzy członkowskich magazynów fotograficznych spotkali się w Nowym Jorku, aby zagłosować na najlepsze produkty związane z fotografią i przetwarzaniem obrazu, które zostały wprowadzone na rynek w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Nagrody TIPA wyróżniają konkretne produkty za jakość, wydajność i wartość, wskazując te, które okazały się najlepsze w każdej klasyfikowanej kategorii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)