GZ‑MS100: kamera JVC z logo YouTube

GZ-MS100: kamera JVC z logo YouTube
Źródło zdjęć: © IDG

20.05.2008 13:30, aktual.: 20.05.2008 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

GZ-MS100 to oznaczenie najnowszej kamery cyfrowej firmy JVC. Urządzenie wyposażono w specjalny przycisk UPLOAD, pozwalający na automatyczne przesłanie nagranego materiału do serwisu YouTube.

GZ-MS10. mierzy 54 x 68 x 111 mm, waży około 270 gramów i wyposażona została w matrycę CCD o rozdzielczości 0,68 MP - filmy MPEG-2 zapisywane są na kartach pamięci SD/SDHC. Urządzenie korzysta z obiektywu KONICA MINOLTA zapewniającego 35-krotne przybliżenie optyczne, 2,7-calowy wyświetlacz LCD ( 112 tysięcy pikseli, automatyczne ustawienie jasności ze względu na panujące warunki oświetleniowe ) oraz sensor dotykowy ( pasek przewijania i klawisze są wrażliwe na dotyk ). Wyposażono je także w akumulator BN-VF808 pozwalający na ponad 2 godziny pracy ( dostępny jest również akumulator o zwiększonej pojemności - BN-VF823 - oferujący możliwość pracy przez 6 godzin i 25 minut ).

Obraz
© (fot. IDG)

Producent zwraca jednak największą uwagę na specjalną funkcję One Touch Upload umożliwiającą automatyczne umieszczenie nagranego materiału w serwisie YouTube. Odbywa się to w dwóch krokach - w pierwszym po naciśnięciu specjalnego UPLOAD kamera dba o odpowiednią długość nagrania ( do 10 minut ), natomiast w drugim, po podłączeniu urządzenia do komputera i wciśnięciu tego samego przycisku, następuje automatyczne umieszczenie nagrania w serwisie YouTube.

Urządzenie zostało wycenione na 350 USD. Więcej na jego temat można znaleźć tutaj

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)