Microsoft rezygnuje z pakietu Equipt

Microsoft rezygnuje z pakietu Equipt

Microsoft rezygnuje z pakietu Equipt
Źródło zdjęć: © Microsoft
19.02.2009 16:30, aktualizacja: 19.02.2009 16:49

30 kwietnia tego roku Microsoft zakończy sprzedaż pakietu oprogramowania i usług Equipt, w skład którego wchodzą Office Home and Student 2007, OneCare, Office Live Workspaces, Windows Live Mail, Live Messenger oraz Live Photo. Produkt był dostępny dla użytkowników z USA i Wielkiej Brytanii.

Microsoft Equipt to pakiet oprogramowania dla komputerów domowych, sprzedawany w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Gigant z Redmond wydał oświadczenie, w którym informuje o zakończeniu sprzedaży tego produktu po 3. kwietnia tego roku. Wpływ na ten stan rzeczy miało zarówno ogłoszenie zakończenia prac nad programem antywirusowym OneCare, jak i likwidacja sieci sklepów odpowiedzialnych za sprzedaż pakietu na terenie USA.
W skład Microsoft Equipt wchodziły następujące programy i usługi: Office Home and Student 2007. OneCare, Office Live Workspaces, Windows Live Mail, Live Messenger oraz Live Photo. Roczna licencja za korzystanie z pakietu wynosiła 70 dolarów.
Osoby, które kupiły Equipt w ramach zadośćuczynienia otrzymają darmową licencję na pakiet Office Home and Student 2007 oraz zwrot kosztów za okres, w którym pakiet nie będzie już dostępny.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)