LG zdobywcą dwóch nagród TIPA

LG zdobywcą dwóch nagród TIPA
Źródło zdjęć: © LG

27.05.2010 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stowarzyszenie Technical Image Press Association (TIPA), zrzeszające ponad 30 opiniotwórczych magazynów fotograficznych z całego świata, przyznało LG Electronics dwie nagrody w dorocznym plebiscycie wyłaniającym najlepsze produkty i technologie debiutujące w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Telewizor plazmowy LG PK95. z linii INFINIA został uznany za „najlepszy ekran do fotoprezentacji”, natomiast dysk sieciowy LG NAS N2B1 otrzymał tytuł „najlepszego systemu archiwizowania danych”.

Obraz
© Telewizor plazmowy LG Infinia PK950 (fot. LG)

Telewizor plazmowy LG PK95. zyskał uznanie TIPA szczególnie ze względu na rozbudowane opcje łączności, w tym obsługę sieci bezprzewodowych WiFi, zgodność z protokołem DLNA i dostęp do serwisów www dzięki funkcji Netcast Entertainment Access. Doceniono również znakomitą jakość obrazu i głębię kolorów osiągniętą dzięki zastosowaniu filtra TruBlack i kontrastowi 5 000 000:1. Na smukłym ekranie o przekątnej 50 lub 60 cali wyświetlać można zdjęcia w rozdzielczości HD zgromadzone na dyskach zewnętrznych podłączonych do portu USB w telewizorze.

Obraz
© Dysk sieciowy LG NAS N2B1 (fot. LG)

LG NAS N2B1 to funkcjonalny dysk sieciowy z nagrywarką blu-ray, wyposażony w dwie indywidualnie konfigurowalne zatoki dla dysków SATA, umożliwiające instalację pamięci masowych o pojemności do 2 TB. Dysk ten przeznaczony jest w szczególności dla grafików oraz fotografów. Pozwala on szybko i sprawnie zapisywać i przechowywać dane niezbędne do pracy z multimediami. Serwer ma także czytnik kart pamięci SD, MMC, MS i xD, trzy porty USB 2.0, jeden e-SATA i łącze Ethernet o przepustowości do 1 GB/s. LG NAS N2B1 obsługuje protokół DLNA, Active Directory, jak również posiada wbudowany serwer druku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)