Trójwymiarowe kino domowe LG HX995TZ

Trójwymiarowe kino domowe LG HX995TZ

05.08.2010 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG Electronics wprowadza do swojej oferty system kina domowego 5.1
potrafiący przetwarzać obraz w technologii 3D.

Kino o mocy 110. W jest wyposażone w zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału audio, mającą zapewnić bogate i mocne brzmienie. Sześć trybów Galerii Dźwięków LG, w tym VSM Plus, Clear Voice i MP3 Up-scaling, umożliwia dostosowanie charakterystyki dźwięku do indywidualnych wymagań słuchaczy.

LG HX995TZ wykorzystuje funkcję Netcast Entertainment Access, która umożliwia szybki dostęp do Internetu, a co za tym idzie strumieniową transmisję wideo, możliwość przeglądania na ekranie telewizora albumów on-line czy sprawdzania na bieżąco prognozy pogody. Ponadto, nowy system LG obsługuje technologie BD-Live i Gracenote, które przez Internet zapewniają dostęp do muzyki, multimediów i dodatkowych informacji na temat oglądanych filmów.

Obraz
© (fot. LG)

Bezprzewodowa łączność z urządzeniami pamięci masowej lub komputerami obsługującymi protokoły DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System) pozwoli posiadaczom LG HX995TZ uzyskać nieograniczony dostęp do bibliotek multimedialnych zapisanych w różnych formatach, w tym również DivX HD oraz mkv. HX995TZ ma także port USB i może odtwarzać dane zapisane na pamięciach przenośnych. 2 wejścia i 1 wyjście HDMI ułatwią połączenie nowego kina domowego z telewizorami 3D, konsolami do gier i innymi urządzeniami mobilnymi. Specjalna podstawka umożliwi dokowanie w systemie LG HX995TZ iPodów oraz iPhone’ów, zapewniając łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich zapisanych na nich treści cyfrowych.

System kina domowego LG HX995TZ będzie dostępny na polskim rynku w październiku 2010 r. w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej brutto 4 499 zł. Specyfikacja techniczna kina domowego 3D LG HX995TZ:

 Odtwarzanie dysków Blu-ray 3D
 5.1-kanałowy / moc wyjściowa 1 100 W
 Wbudowany interfejs Wi-Fi
 NetCast Entertainment Access
 Protokoły DLNA / CIFS
 Galeria dźwięków LG (Bass Blast, Clear Voice, VSM Plus, korektor graficzny, MP3 Up-scaling, tryb nocny, Natural Plus)
 2 wejścia i 1 wyjście HDMI
 Bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie z USB
 BD-Live i funkcja widoku dodatkowego
 Funkcja Music ID firmy Gracenote
 Dokowanie i ładowanie iPodów oraz iPhone’ów
 Odtwarzanie plików DivX HD i MKV
 Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego
 LG SIMPLINK

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)