Monitory LG z nagrodami TIPA

Monitory LG z nagrodami TIPA21.07.2011 14:58
Monitory LG z nagrodami TIPA

Dwa monitory LG Electronics z serii Super LED IPS (In-plane Switching) zdobyły nagrodę w kategorii „Best Entry Level Photo Monitor (Najlepszy monitor fotograficzny klasy podstawowej)” podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród stowarzyszenia Technical Image Press Association (TIPA) w Stambule.

Dzięki połączeniu podświetlaniu LED oraz najnowszej technologii IPS, monitory LG IPS23. i IPS236 zdobyły uznanie członów TIPA za precyzję wyświetlania kolorów, szeroki kąt wiedzenia oraz przystępną cenę.

Do stowarzyszenia TIPA (www.tipa.com) należy 2. magazynów z 13 krajów na całym świecie. To jedna z największych i najbardziej wpływowych na świecie organizacji zrzeszających magazyny zajmujące się fotografią i przetwarzaniem obrazu. Każdego roku członkowie TIPA biorą udział w głosowaniu, mającym na celu przyznanie nagród 40 najlepszym produktom, wprowadzonym na rynek w ciągu 12 poprzednich miesięcy. Pod uwagę brane są takie kryteria, jak: innowacyjność, nowoczesna technologia, wzornictwo, prosta obsługa i relacja ceny do wydajności.

288760834409445523
Źródło zdjęć: © (fot. LG)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)