Vado HD, kamera HD w kieszonce

Vado HD, kamera HD w kieszonce

Vado HD, kamera HD w kieszonce
Źródło zdjęć: © Creative
13.01.2009 12:20

Creative wprowadza do europejskiej oferty nową kieszonkową
kamerę wideo: Vado HD Pocket Video Cam. Cienka, lekka kamera Vado HD z
łatwością mieści się w kieszeni, torebce lub dłoni. Nagrywa w wysokiej
rozdzielczości (720p) po naciśnięciu jednego przycisku

Creative wprowadza do europejskiej oferty nową kieszonkową kamerę wideo: Vado HD Pocket Video Cam. Cienka, lekka kamera Vado HD z łatwością mieści się w kieszeni, torebce lub dłoni. Nagrywa w wysokiej rozdzielczości (720p) po naciśnięciu jednego przycisku.

Vado HD to jedyna kieszonkowa kamera wideo ze złączem i przewodem HDMI w zestawie. Urządzenie wysyła obraz w wysokiej rozdzielczości (do 1080i) na ekran telewizora HDTV. Ponadto, wyróżnia się precyzyjnym, szklanym obiektywem, zapewniającym doskonałą jakość obrazu i wbudowaną pamięcią 8 GB, która pomieści do dwóch godzin wideo HD.

Dzięki prostej obsłudze, Vado HD doskonale nadaje się do błyskawicznego rejestrowania zdarzeń. Typowej kamery wideo zwykle nie trzyma się pod ręką, a Vado HD zawsze jest gotowa do nagrania zdarzeń i sytuacji, które mogą stanowić doskonałą pamiątkę na całe życie. Vado HD pomieści do dwóch godzin nagrań HD i nie wymaga nośnika w postaci kasety czy płyty DVD. Wyjmowany akumulator zapewnia do dwóch godzin nagrywania i odtwarzania, a dodatkowe akumulatory można kupić osobno.

Obraz
© Kamera Vado HD (fot. Creative)

Vado HD ułatwia i przyspiesza udostępnianie wideo w serwisach YouTube i Box.net. Posiada wbudowane złącze USB, przez które można podłączyć je do komputera PC tak, jak pamięć flash. Kamera dostarczana jest z oprogramowaniem Vado Central, które pokazuje miniatury nagrań wideo i pozwala je przeglądać oraz przesyłać do komputera PC. Oprogramowanie umożliwia również łatwe przesłanie nagrań do serwisu YouTube lub Box.net. Dla ułatwienia współdzielenia nagrań wideo z wybranymi przyjaciółmi i rodziną, serwis Box.net umożliwia ściągnięcie kopii wybranego nagrania wideo. Vado Central umożliwia wykonywanie fotosów, bezpłatne oprogramowanie Muvee, stanowiące składnik Vado Central pozwala tworzyć i edytować własne produkcje wideo.

Vado HD:
- Lekka, kieszonkowa konstrukcja
- Nagrywanie w rozdzielczości HD 720p
- W zestawie przewód HDMI; Złącze HDMI umożliwia wyświetlanie obrazu 1080i na ekranie telewizora HDTV
- Wbudowany dwucalowy, kolorowy ekran LCD
- Wyjmowany akumulator
- Szklany, precyzyjny obiektyw
- Wbudowany przewód USB do łączenia z komputerem PC
- Wbudowane oprogramowanie Vado Central do wysyłania filmów do YouTube i Box.net, plus oprogramowanie Muvee do montażu i obróbki wideo oraz wykonywania fotosów.

Akcesoria Vado HD:
Dostępne są następujące akcesoria personalizujące Vado HD:
- Ochronne etui
- Dodatkowy akumulator oferujący do dwóch godzin nagrywania lub odtwarzania
- Zasilacz z ładowarką
- Etui do nagrywania wideo pod wodą

Kamera Creative Vado HD Pocket Video Cam dostępna będzie na rynku polskim w lutym w cenie 599 PLN. W zestawie z Vado HD znajduje się przewód HDMI, gumowe etui i przewód USB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)