iPod i Motorola pod wieloma systemami

iPod i Motorola pod wieloma systemami

03.07.2007 17:00, aktual.: 04.07.2007 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Posiadaczy telefonów komórkowych Motorola i odtwarzaczy iPod na pewno ucieszy fakt, iż pojawiło się nowe wydanie programu Floola. Zmian nie jest wiele, aczkolwiek są one zauważalne.

Floola to darmowa aplikacja, której zadaniem jest zarządzanie zbiorami audio w telefonie Motorola lub w dowolnym odtwarzaczu iPod. Największą zaletą narzędzia jest to, że nie wymaga ono instalacji i jest uruchamiane bezpośrednio z obsługiwanego urządzenia. Współpracuje z systemami Windows, Linux i Mac OS X.

Floola pozwala na dowolne przemieszczanie kolekcji audio pomiędzy komputerem a odtwarzaczem lub telefonem. Umożliwia również importowanie i eksportowanie list odtwarzania ( m3u, pls ) czy zarządzanie tekstami piosenek. Narzędzie posiada także kilka ciekawych funkcji, takich jak wyszukiwanie duplikatów utworów i generowanie listy posiadanych piosenek w postaci HTML. Ponadto użytkownik może dodawać grafikę do poszczególnych plików.

Obecna wersja 1.1 naprawia problem związany z nieprawidłowym wyświetlaniem się grafik dołączonych do plików muzycznych oraz wprowadza bardzo przydatną opcję tworzenia listy odtwarzania eksportowanych plików. Dzięki temu słuchacz nie musi przeszukiwać zbioru, aby odnaleźć ostatnio dodane utwory. Dodatkowo poprawiono komunikację między urządzeniem, a komputerem, co zaowocowało szybszą pracą programu. Więcej informacji znajduje się na stronie domowej projektu - http://www.floola.com/modules/wiwimod/.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)