Motorola Crush - prosty telefon, piękna forma

Motorola Crush - prosty telefon, piękna forma

Motorola Crush - prosty telefon, piękna forma
24.11.2009 22:02

Motorola przedstawiła swoją nową propozycję jeśli chodzi o telefon z dotykowym wyświetlaczem - model Crush. Chociaż jego parametry nie są nadzwyczajne, to zwraca on uwagę swoim ciekawym wyglądem.

Motorola przedstawiła swoją nową propozycję jeśli chodzi o telefon z dotykowym wyświetlaczem - model _ Crush _. Chociaż jego parametry nie są nadzwyczajne, to zwraca on uwagę swoim ciekawym wyglądem.

Na przednim panelu _ Motorola Crush _ posiada zaledwie dwa przyciski - blokady oraz wyłącznika. Nie znajdziemy tu żadnych innych klawiszy co oznacza, że podstawowa obsługa telefonu realizowana jest za pomocą wirtualnych klawiszy funkcyjnych.

_ Crush _ posiada ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cali i rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2 Mpx, które można zapisać na karcie pamięci microSD o pojemności do 16 GB.

Oprócz tego na pokładzie nowej Motoroli znajdziemy również gniazdo JACK 3,5 mm, obsługę interfejsu Bluetooth z profilem stereo oraz wirtualną klawiaturę QWERTY. Wszystko to będzie zasilane przez ogniwo o pojemności 950 mAh.

Telefon pojawi się w sieci US Cellular jeszcze przed końcem 2009 roku. Przy podpisaniu dwuletniej umowy z operatorem, jego cena wyniesie 80 dolarów (po skorzystaniu z dostępnych zniżek).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)