Internauci karmią psiaki na Facebooku

Internauci karmią psiaki na Facebooku

Internauci karmią psiaki na Facebooku
Źródło zdjęć: © chip.pl
22.05.2012 16:20

Pomoc zwierzętom w ramach ogólnopolskiej akcji „Karmimy Psiaki” od teraz może być jeszcze łatwiejsza. Organizatorzy akcji przygotowali i uruchomili specjalną aplikację w serwisie Facebook, dzięki której do nakarmienia psiaka wystarczy kilka kliknięć.

Obraz
© Zainteresujesz się? (fot. chip.pl)

Dodatkowo, uczestnicy akcji, którzy zachęcą największą liczbę znajomych do pomocy, mają szansę otrzymać specjalne podziękowania od wspierających akcję celebrytów. W pierwszym tygodniu akcji na Facebooku na psich przyjaciół czekają gadżety z autografami Kamila Stocha (w tym koszulka skoczka), w kolejnych tygodniach organizatorzy przewidzieli równie ciekawe niespodzianki.

Zasady akcji pozostają niezmienne –. każde 3 osoby, które nakarmią wybranego psiaka, to kolejny posiłek, który zostanie przekazany schronisku w Zabrzu. W ciągu kilku miesięcy psiakom pomogło ponad 90 000 osób, a akcję wsparło ponad 20 celebrytów. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki aplikacji liczba pomagających znacznie wzrośnie, dzięki czemu uda się napełnić wiele kolejnych misek i zapewnić lepszy los przebywających w schronisku psiakom.

Do aplikacji można dołączyć na stronie http://apps.facebook.com/karmimypsiaki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)