III edycja kongresu Media Summit 2010

Strona głównaIII edycja kongresu Media Summit 2010
17.11.2010 13:58
III edycja kongresu Media Summit 2010

Już 23 listopada odbędzie się coroczne spotkanie ekspertów rynku telekomunikacyjnego i mediów. Gości z kraju i zagranicy przez dwa dnia będzie gościł warszawski hotel Hilton

Kongres "Media Summit" Świata Telekomunikacji i Mediów to stały element kalendarza kluczowych spotkań rynku telekomunikacyjnego i mediów w Polsce. Jest prestiżowym spotkaniem skierowanym do najwyższej kadry menedżerskiej, która podąża za najnowszą wiedzą związaną z rozwojem rynku w Polsce i w krajach europejskich. Wybitne, międzynarodowe grono zaproszonych gości gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny kongresu, a poruszane zagadnienia dotyczą najistotniejszych problemów rynku mediów i telekomunikacji w kontekście zmian w prawie i trendach w kraju i Europie.

Wśród kluczowych zagadnień poruszanych w tegorocznej edycji kongresu znalazły się:

- Zagospodarowanie dywidendy cyfrowej - ostatnie rozstrzygnięcie
- Przetarg na częstotliwości i jego implikacje dla rynku
- Must-carry i must-offer w nowych warunkach cyfrowych
- Telewizja 3D – ślepa uliczka czy telewizyjna rewolucja?
- Cyfryzacja archiwów filmowych i telewizyjnych - wpływ na media cyfrowe
- Rozwój technologii mobilnych i ich wpływ na media

Wśród prelegentów znajdą się:

- Cezary Albrecht, Dyrektor Biura Spraw Regulacyjnych, PTC
- Agata Ambroziewicz, Starszy Prawnik, Grupa ds. Telekomunikacji, Mediów i Nowych Technologii, Kancelaria CMS Cameron McKenna
- Robert Banasiak, Wiceprezes Zarządu, Dialog
- Tomasz Berezowski, Dyrektor Departamentu Technologii, TVN
- Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu, Polsat Cyfrowy
- Ross Biggam, Director General of Associations of Commercial Television in Europe
- Marcin Bochenek, NASK
- Nikodem Bończa Tomaszewski, Dyrektor, Narodowe Archiwum Cyfrowe
- Simon Boyd, Prezes Zarządu, UPC
- Juliusz Braun, Dyrektor Departamentu Strategii i Analiz, MKiDN
- Adam Brodziak, Dyrektor Pionu Techniki, Polsat
- Marek Bukowski, Partner, Bukowski i Wspólnicy
- Mariusz Busiło, Zastępca Dyrektora, Departament Zarządzania Zasobami Częstotliwości, UKE
- Katarzyna Chałubińska-Jentkiewicz, Główny Specjalista w Dziele Prawnym, TVP
- Ewa Czekała, Prezes Zarządu, 4fun Media
- Jarosław Czuba, Zastępca Dyrektora, Narodowy Instytut Audiowizualny
- Jan Dworak, Przewodniczący, KRRiT
- Wojciech Dziomdziora, Radca Prawny, Partner, Kancelaria Cottyn
- Tomasz Frankowski, Dyrektor Działu Pro Video, SAD
- Ewa Gadomska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Kablowej, KRRiT
- Magdalena Gaj, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Infrastruktury
- Krzysztof Goworek, Business Development Executive, IBM
- Marcin Gralewski, Dyrektor Pionu Sprzedaży, TP Emitel
- Klaus Hartmann, Dyrektor generalny, PTC
- Karol Jakubowicz, Medioznawca
- Jerzy Kalinowski, Partner w dziale doradztwa gospodarczego, KPMG
- Paweł Kącki, Naczelnik Wydziału techniki, Ministerstwo Infrastruktury
- Przemysław Kurczewski, Prezes Zarządu, TP Emitel
- Wacław Knopkiewicz, Radca Prawny, Kancelaria Grynhoff Woźny Wspólnicy
- Witold Kołodziejski, Ekspert rynku mediów
- Sławomir Komiński, Wiceprezes Zarządu, Grupa One-2-One
- Jarosław Kordalewski, Dyrektor ds. technicznych, Canal+ Cyfrowy
- Tadeusz Kowalski, Dyrektor, Filmoteka Narodowa
- Robert Kroplewski, ekspert Instytutu Sobieskiego, radca prawny Kancelarii Prawnej Januszczyk & Kroplewski
- Robert Kwiatkowski, Prezes Zarządu, Hawe
- Dominique Lesage, Dyrektor Wykonawczy ds. Kontentu, Grupa TP
- Ryszard Linder, Dyrektor Departamentu Marketingu Usług Multimedialnych, PTK Centertel
- Wiesław Łodzikowski, Radca Ministra, Ministerstwo Infrastruktury
- Milos Mistrik, Chairman, Council for Broadcasting and Retransmission of the Slovak Republic
- Roman Młodkowski, Dziennikarz
- Grzegorz Molewski, Koordynator Projektu KinoRP
- Jacek Niewęgłowski, Chief Strategy Officer, P4
- Andrzej Ostrowski, Prezes Fundacji PROTELKO
- Igor Ostrowski, Doradca Premiera, Członek Zespołu Doradców Strategicznych, KPRM
- Ireneusz Piecuch, Partner, Grupa ds.Telekomunikacji, Mediów i Nowych Technologii, CMS Cameron McKenna
- David Podhajski, Dyrektor ds. Operacyjnych, tuba TV
- Jarosław Rawicki, Pełnomocnik Zarządu Redefine ds. Pozyskiwania Treści Członek Zarządu IAB Polska
- Adam Semik, Managing Director, AdAhead
- Jacek Silski, Prezes, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej
- Łukasz Skalik, Kierownik Działu WP.TV i Multimedialnego Wsparcia Portalu, Wirtualna Polska
- Dominik Skoczek, Dyrektor Departamentu Prawnego, MKiDN
- Waldemar Sromek, Dyrektor Biura Strategii i Rozwoju Produktów, TP Emitel
- Robert Stalmach, Dyrektor Działu Treści i Usługi Mobilne, Agora
- Maciej Strzembosz, Komitet Obywatelski Mediów Publicznych
- Jarosław Tworóg, Wiceprezes, KIGEiT
- Jean-Luc Vernhet, Director Marketing & Sales, INA (Institut National de l'Audiovisuel)
- Wiesław Walendziak
- Andrzej Zarębski, Ekspert rynku mediów
- Artur Zawadzki, Prezes Zarządu, GEMIUS
- Maciej Zengel, Dyrektor Departamentu Strategii i Współpracy Międzyoperatorskiej, PTK Centertel

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-2. listopada 2010r. w hotelu Hilton w Warszawie.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)