Nero Multimedia Suite 2010: edycja i nagrywanie płyt

Nero Multimedia Suite 2010: edycja i nagrywanie płyt

Nero Multimedia Suite 2010: edycja i nagrywanie płyt
Źródło zdjęć: © IDG.pl
13.05.2010 13:00

Wypalanie płyt, edycja wideo czy zapis kopii zapasowej dysku do domena Nero Multimedia Suite. Za pomocą tego pakietu wykorzystasz wszystkie funkcje płyt CD, DVD i Blu-ray.

Cena: 320 zł
Informacje: www.nero.com

Wypalanie płyt, edycja wideo czy zapis kopii zapasowej dysku do domena Nero Multimedia Suite. Za pomocą tego pakietu wykorzystasz wszystkie funkcje płyt CD, DVD i Blu-ray

Obraz
© Nero Multimedia Suite 201. (fot. IDG.pl)

Nero Multimedia Suite 1. to zestaw trzech programów przeznaczonych do korzystania i obsługi płyt CD i DVD. W jego skład wchodzi Nero Vision Xtra - narzędzie do edycji i nagrywania wideo, Nero Burning ROM do wypalania płyt oraz Nero BackItUp&Burn do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych.
Za pomocą Vision Xtra można organizować i odtwarzać pliki multimedialne, robić z nich i publikować pokazy slajdów. Program potrafi dodawać do filmów efekty i przejścia, poprawiać ich jakość, uatrakcyjniać wbudowanymi w szablonami. Gotowe projekty możesz wypalić na płycie CD, DVD bądź Blu-ray a także umieścić od razu na portalach społecznościowych.

Nero Burning ROM, kolejna wersja znanego wszystkim narzędzia do nagrywania płyt. Pozwala zapisywać wszystkie rodzaje płyt, transkoduje pliki audio, wpala dane, muzykę, filmy. Daje możliwość zabezpieczenia własnych nagrań technologią SecurDisc, co utrudnia do nich dostęp niepowołanym osobom i jednocześnie zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia i utraty danych.

BackItUp & Burn to kompleksowe rozwiązanie służące planowaniu i tworzeniu kopii zapasowych. Archiwa mogą być zapisywane lokalnie, w sieci, w Internecie, a także na płytach CD, DVD i Blu-ray. Program stosuje kompresję oraz szyfrowanie. Oparte na Linuksie środowisko odzyskiwania gwarantuje dostęp do danych nawet, gdy system nie chce sie uruchomić. Obrazy można odczytywać w całości bądź wybierać z nich pojedyncze pliki.
Oprócz trzech głównych aplikacji z pakietem instalowane jest mnóstwo dodatków. Między innymi narzędzia do zarządzania licencjami, nadające uprawnienia użytkownikom systemu operacyjnego czy edytor okładek i plików audio.

Dziwi, że tak popularne i rozbudowane narzędzie stara sie umieścić na dysku zbędny pasek przeglądarki. Uboga jest także załączona instrukcja a instalator Nero utrudnia normalną pracę wyświetlając co chwila na ekranie informacyjne okna. Wersja testowa pakietu działa 1. dni.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)