Tomasz Matuła najlepszym menedżerem IT 2010

Tomasz Matuła najlepszym menedżerem IT 2010

31.01.2011 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Matuła, dyrektor Pionu Infrastruktury IT Grupy TP zwyciężył w konkursie organizowanym przez IDG Polska - CIO Roku 2010, za skuteczne wdrażanie w praktyce rozwiązań Cloud Computing - "W drodze do chmury". Tomasz Matuła został uznany za najlepszego menedżera IT, za efektywne wykorzystanie kompetencji i zasobów jego zespołu.

"Nagroda cieszy tym bardziej, że Model Cloud w Grupie TP jest efektem wcześniej podejmowanych działań, tj. konsolidacji Centrów Przetwarzania Danych i infrastruktury IT, jej wirtualizacji, automatyzacji zarządzania oraz rozwoju kluczowych kompetencji związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym. To pracochłonny proces i duża zmiana technologiczna rozłożona na kilka lat" - powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu TP ds. Operacyjnych.

Nagrody w konkursie International Data Group Poland przyznają Dyrektorzy IT z całego kraju, oceniając przeprowadzone projekty, skuteczność zarządzania oraz osobowość menedżera. W poprzednich latach Tomasz Matuła został już nagrodzony za program Informatyka do Usług (2005), wzorcowe zarządzanie Operacjami IT w 2006 roku oraz konsolidację i centralizację infrastruktury IT w Grupie TP w 2008 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)