HTC wprowadzi w tym roku na rynek co najmniej trzy telefony z Androidem

HTC wprowadzi w tym roku na rynek co najmniej trzy telefony z Androidem

HTC wprowadzi w tym roku na rynek co najmniej trzy telefony z Androidem
17.03.2009 14:00, aktualizacja: 17.03.2009 14:41

Prezes HTC zapowiedział, że w tym roku jego firma wprowadzi na rynek co najmniej trzy telefony z systemem Android. Skomentował w ten sposób pogłoski, w myśl których HTC ma w 2009 roku wzbogacić swą ofertę o pięć urządzeń funkcjonujących pod kontrolą wspomnianego systemu.

Firma HTC ma bardzo mocną pozycję na rynku smartfonów. Jest największym producentem telefonów pracujących pod kontrolą Windows Mobile. We współpracy z Google i T-Mobile wprowadziła natomiast do sprzedaży pierwszy smartfon z systemem Android - model G1.

Podczas konferencji w Tajpej Peter Chou, prezes HTC, skomentował pogłoski, w myśl których kierowana przez niego firma ma wprowadzić w tym roku na rynek pięć modeli wyposażonych w system Android. Potwierdził, że HTC dostarczy w 200. roku co najmniej trzy tego typu urządzenia, ale odmówił dalszych komentarzy w tej sprawie.

Obraz
© HTC Magic (fot. IDG)

Warto przypomnieć, iż jeden z zapowiadanych na ten rok smarfonów z Androidem został już zaprezentowany. Nosi nazwę HTC Magic - http://www.pcworld.pl/news/337447.html. W pierwszej kolejności trafi do klientów europejskich, za sprawą firmy Vodafone.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)