HTC Vive zamówisz już w przyszłym miesiącu

HTC Vive zamówisz już w przyszłym miesiącu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.01.2016 09:57, aktual.: 12.01.2016 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak pewnie pamiętacie HTC obiecywało nam już swoje gogle VR w zeszłym roku. Producent zapowiedział jednak drobne opóźnienie premiery sprzętu, tłumacząc się tym, że te kilka dodatkowych miesięcy znacząco wpłynie na jego jakość.

HTC obiecywało nam swoje gogle VR już w 2015 roku. Producent zapowiedział jednak drobne opóźnienie premiery sprzętu tłumacząc się tym, że te kilka dodatkowych miesięcy znacząco wpłynie na jego jakość. Czy tak będzie?

Najnowszy model HTC Vive, który został zaprezentowany podczas tegorocznej edycji targów CES, ma nową, bardziej ergonomiczną obudowę oraz kamerę zamontowaną na przednim panelu, dzięki czemu użytkownik nie tylko będzie mógł na chwilę "wychylić się z wirtualnej rzeczywistości", ale prawdopodobnie będzie też mógł korzystać z zestawu HTC w trybie rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality). Nie zostało to oczywiście nigdzie potwierdzone, ale takie rozwiązanie nie byłoby chyba zbyt trudne do zaimplementowania.

Niestety HTC nie poinformowało jeszcze o cenie swojego urządzenia. Tę poznamy dopiero 29 lutego - bowiem wtedy ruszą przedpremierowe zamówienia HTC Vive. Pierwsze egzemplarze gogli mają zostać wysłane do użytkowników w marcu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Microsoft przygotowuje własne karty SIM

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)