High Road Sports i HTC wspólnie w Tour de France 2009

High Road Sports i HTC wspólnie w Tour de France 2009

High Road Sports i HTC wspólnie w Tour de France 2009
Źródło zdjęć: © Highroad sports
30.06.2009 10:55, aktualizacja: 30.06.2009 11:08

High Road Sports, Inc., właściciel zespołu Columbia-Highroad Team i HTC Corporation, firma projektująca telefony komórkowe, ogłosiły dziś podpisanie trzyletniego kontraktu sponsorskiego, na mocy którego zespół ‘Team Columbia-HTC’ wystartuje 4 lipca w wyścigu Tour de France w Monako

High Road Sports Inc., właściciel zespołu Columbia-Highroad Team i HTC Corporation, firma projektująca telefony komórkowe, ogłosiły dziś podpisanie trzyletniego kontraktu sponsorskiego, na mocy którego zespół "Team Columbia-HTC" wystartuje 4 lipca w wyścigu Tour de France w Monako.

“High Road Sports jest zaszczycona partnerstwem z HTC, uznanym liderem rynku telefonów komórkowych”. – powiedział Bob Stapleton, właściciel zespołu "Team Columbia-HTC". “Team Columbia-HTC jest obecnie sponsorowany przez dwie firmy będące liderami w swoich segmentach. Jesteśmy gotowi, by pokazać potencjał naszego zespołu w czasie tegorocznego Tour Tour de France".

Obraz
© Zespół kolarzy “Team Columbia-HTC" (fot. Highroad sports)

Zespół nazywany poprzednio Columbia-Highroad, znany z największej liczby zwycięstw w profesjonalnych wyścigach kolarskich w roku 200. i 2009, będzie od tej pory występował jako ‘Team Columbia-HTC’. 3 lipca 2009, w przeddzień wyścigu Tour de France, zostaną zaprezentowane nowe kombinezony sportowców.

„Partnerstwo HTC i High Road Sports jest doskonałym połączeniem organizacji kierujących się innowacyjnością, doskonałością w tym co robią i konkurencyjnością. Cieszymy się, że będziemy mogli przekazywać wartości naszej marki poprzez sport rowerowy.”. - powiedział Peter Chou, chief executive officer w firmie HTC Corporation. „Sponsoring zespołu ‘Team Columbia-HTC’ jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększania globalnej świadomości marki HTC”.

Trzyletni okres sponsorski, trwający do końca 2011 roku, obejmował będzie zarówno profesjonalne zespoły męskie jak i damskie, które są najwyżej oceniane na świecie i wygrały łącznie ponad 80 wyścigów w 2009 roku, co było najlepszym wynikiem wśród wszystkich rywalizujących zespołów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)