Myszy i słuchawki dla fanów Counter-Strike, Dota 2 i Guild Wars 2

Myszy i słuchawki dla fanów Counter-Strike, Dota 2 i Guild Wars 2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.06.2012 11:59, aktual.: 05.06.2012 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SteelSeries zaprezentował nowe serie produktów, stworzone we współpracy z autorami gier firmy Valve Corporation: Counter-Strike, Dota 2 i Guild Wars 2. W ich skład weszły słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2, myszy SteelSeries Kana Gaming Mouse oraz maty pod mysz SteelSeries QcK - wszystkie ozdobione motywami z gier. Dla Guild Wars 2 przygotowano lekkie słuchawki z mikrofonem oraz mysz wyposażona w siedem programowalnych przycisków.

Podstawowym elementem zestawu SteelSeries Dota 2 Limited Edition Mouse Bundle jest mysz optyczna z sześcioma przyciskami, wyróżniająca się czarną, matową obudową z czerwonym logo Dota 2. Zestaw uzupełniają m.in. mata pod mysz SteelSeries QcK Mini oraz unikalny przedmiot z gry Dota 2.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset

Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset wyposażono w miękkie, pokryte skórą nauszniki, które odpowiedzialne są za tłumienie zewnętrznych dźwięki. Miękki pałąk i przemyślana konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest lekkie i wygodne, zaś wzór na obudowie - z elementami kamuflażu - doskonale pasuje do charakteru i oprawy graficznej gry. Za reprodukcję dźwięku odpowiadaja 50-milimetrowe, a wysuwany mikrofon jest urządzeniem wielokierunkowym. Cenę SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset ustalono na 99,99 euro, czyli około 450zł.

Mysz Guild Wars 2 Gaming Mouse

Urządzenie wyposażono w obudowę pokrytą warstwą elastycznego materiału, który jest w pełni odporny na pot i zapewnia pewny chwyt. Umieszczono na niej charakterystyczne biało-czerwono-czarne logo ze smokiem, zaś dodatkowymi atutami są w pełni konfigurowalne podświetlenie i wskaźnik trybu CPI.

W myszy zastosowano sensor laserowy charakteryzujący się rozdzielczością do 5700 CPI. Urządzenie jest dopasowane do potrzeb graczy prawo- i leworęcznych. Wyposażono je w siedem w pełni programowalnych - za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine - przycisków (użytkownik może skorzystać z zestawu predefiniowanych makr i komend lub stworzyć własne), 2-metrowy kabel oraz duże ślizgacze z materiału UPE. Cena to 300 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)