Hama Entertainment, czyli telewizor z klawiaturą

Hama Entertainment, czyli telewizor z klawiaturą

Hama Entertainment, czyli telewizor z klawiaturą
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
06.09.2011 12:40, aktualizacja: 20.09.2011 15:33

Telewizory z obsługą Internetu stanowią dla swoich użytkowników dużą wygodę, a w przypadku takich serwisów, jak YouTube zapewniają niemal nieograniczoną rozrywkę na wyciągnięcie ręki. Problem pojawia się, gdy trzeba wstukać adres określonej strony, bądź wpisać w okno przeszukiwarki żądane słowo czy tytuł pliku wideo.

Telewizory z obsługą Internetu stanowią dla swoich użytkowników dużą wygodę, a w przypadku takich serwisów, jak YouTube zapewniają niemal nieograniczoną rozrywkę na wyciągnięcie ręki. Problem pojawia się, gdy trzeba wstukać adres określonej strony, bądź wpisać w okno wyszukiwarki żądane słowo czy tytuł pliku wideo.

W takich sytuacjach użytkownicy telewizorów z dostępem do sieci narzekają zwykle na dość kłopotliwe wpisywanie słów za pomocą pilotów, planszy z literami itp. Z tego względu Hama opracowała bezprzewodową klawiaturę Entertainment, która współpracuje z telewizorami, konsolami i komputerami za pośrednictwem niewielkiego adaptera.

Bezprzewodowy produkt wyposażono w wygodne przyciski umieszczone w gumowanej obudowie, co umożliwia pewne trzymanie urządzenia w dłoniach. Dodatkowo użytkownik może korzystać z kontrolera (trackballa), który pozwala na swobodne przesuwanie kursora we wszystkich kierunkach przy użyciu kciuka. Dzięki temu z klawiatury Hama Entertainment mogą korzystać także gracze ze swoimi konsolami: Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii. Urządzenie można również podłączyć do komputera pod warunkiem korzystania z systemu Windows XP, Vista lub 7. Rozmiary klawiatury wynoszą: 26,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)