Telewizor Philips Elevation z czterostronnym systemem Ambilight

Telewizor Philips Elevation z czterostronnym systemem Ambilight

Telewizor Philips Elevation z czterostronnym systemem Ambilight
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.07.2013 12:15, aktualizacja: 11.07.2013 12:35

Philips pokazał nowy telewizor: Philips Elevation. Urządzenie o przekątnej 60 cali łączący ze sobą czterostronny system Ambilight z rozwiązaniami Smart TV. To także najcieńszy telewizor w ofercie Philipsa - mierzy on 13,5 mm grubości.

Czterostronny system Ambilightem XL tworzy wrażenie, że telewizor unosi się w rozległym pierścieniu światła. Niezależnie od tego czy telewizor stoi na przeźroczystej podstawie, czy zostanie podwieszony na ścianie.W telewizorze Philips Elevation umieszczono 9. diody LED, które zapewniają rozległą, gładką i ciepłą poświatę wokół telewizora. Cztero-stronny Ambilight XL wirtualnie rozszerza ekran telewizora odzwierciedlając kolory wyświetlanego obrazu.

W zestawie z telewizorem otrzymamy specjalnie zaprojektowany radiowy pilot z wykończeniem ze szczotkowanego aluminium i zintegrowaną pełną klawiaturę QWERTY dla łatwego wpisywania teksu. W komplecie znajduje się także wskaźnik pozwalający w łatwy sposób poruszać się po menu Smart TV.

Interakcja z urządzeniami mobilnymi

Philips Elevation jest kompatybilny zarówno z technologią Wi-Fi Miracast jak i SimplyShare, pozwalając użytkownikom na łatwe udostępnianie multimediów z ich urządzeń mobilnych na ekran telewizora. Dodatkowo, dzięki Wi-Fi Smart Screen, użytkownicy mogą odtwarzać cyfrowy sygnał telewizyjny na swoich smartfonach bądź tabletach, a funkcja MultiRoom, działająca na bazie DLNA, pozwala na przesyłanie sygnału telewizyjnego na inny telewizor podpięty do tej samej sieci Wi-Fi. Natomiast dzięki aplikacji MyRemote, użytkownicy będą mogli ustawić nagrywanie interesujących ich programów, gdziekolwiek będą.

Jakość obrazu

Telewizor wyposażono w technologię Perfect Pixel HD, która ma poprawiać ostrość obrazu, jego kolorystykę oraz kontstras. Odświeżanie na poziomie 900Hz zapewnia natomiast technologia Perfect Motion Rate (PMR).. Dodatkowo, telewizor Philips Elevation wyposażony jest w system lokalnej poprawy kontrastu oraz Micro Dimming Pro, dzięki czemu dynamicznie dostosowuje intensywność podświetlenia w zależności od poziomu światła w pomieszczeniu i wyświetlanej scenie. Telewizor jest w stanie wyświetlać obrazy 3D, jak i samodzielnie konwertować zwykły sygnał 2D do 3D. W uzyskaniu dobrych efektów pomaga mocny, czterordzeniowy procesor.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)