Gadżet, który pozwoli kobietom lepiej zrozumieć mężczyzn

Gadżet, który pozwoli kobietom lepiej zrozumieć mężczyzn

Gadżet, który pozwoli kobietom lepiej zrozumieć mężczyzn
Źródło zdjęć: © crunchgear.com
28.01.2009 19:47, aktualizacja: 28.01.2009 20:09

Bandai - japońska firma produkująca zabawki zamierza wprowadzić na rynek nowy, elektroniczny gadżet, który pozwoli kobietom lepiej zrozumieć mężczyzn. Urządzenie posiada monochromatyczny ekran LCD...

Dlaczego mężczyźni nie rozumieją kobiet i odwrotnie? Z pewnością nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Znajdziemy mnóstwo poradników, które pomogą nam lepiej zrozumieć siebie nawzajem. _ Bandai _ - japońska firma produkująca zabawki wprowadziła na rynek nowy, elektroniczny gadżet - _ Onna Dameshi _. Zabawka kierowana jest głównie do kobiet w wieku od 20 do 30 lat.

Urządzenie posiada monochromatyczny ekran LCD oraz obudowę w kolorze białym, czerwonym lub różowym. Umożliwia przeprowadzenie testu wyboru, który pozwoli kobietom lepiej zrozumieć mężczyzn. Wbudowana baza liczy standardowo 10. pytań z czterema możliwymi odpowiedziami do zaznaczenia. Aby quiz był wiarygodny badaniom ankietowym zostało poddanych 1000 samotnych mężczyzn w wieku od 20 do 39 lat. Dodatkowo urządzenie umożliwia uruchamianie nieskomplikowanych gier.

Gadżet dostępny jest w Japonii w cenie 30 dolarów. Jak na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle _ Onna Dameshi _ trafi na inne rynki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)