Francja: iPhone o mało nie wybija oka 18‑latkowi

Francja: iPhone o mało nie wybija oka 18-latkowi
Źródło zdjęć: © Apple

13.08.2009 22:30, aktual.: 18.08.2009 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Francuska agencja prasowa AFP poinformowała o kolejnym niebezpiecznym zdarzeniu, którego sprawca był sprzęt firmy Apple - tym razem smartfon iPhone.

Pewien 18-letni mieszkaniec południowej Francji bawił się smartfonem iPhone swojej dziewczyny, gdy urządzenie nagle zaczęło wydawać dźwięk podobny do syczenia. Chwilę później jego ekran popękał, natomiast drobinki szkła "wystrzeliły" w powietrze - jedna trafiła młodzieńca w okolice oka nie wyrządzając mu na szczęście żadnej krzywdy.

Matka chłopca - Marie-Dominique Kolega - poinformowała, że skontaktowała się już z firmą Apple.

Wspomniany iPhone to kolejne urządzenia Apple'a, które w ostatnich tygodniach spowodowało zagrożenie dla swojego użytkownika. Na początku sierpnia informowaliśmy o 41-letnim mieszkańcu Liverpoolu (Kenie Stanborough), który kupił iPoda dla swojej córki. Niestety nie było jej dane zbyt długo cieszyć się gadżetem:

"_ iPod w moim ręku wydawał dziwne dźwięki i bardzo szybko stawał się bardzo gorący. W pewnym momencie zobaczyłem dym wydobywający się z urządzenia. Wyrzuciłem je jak najdalej od siebie. Po chwili nastąpiła eksplozja! _" - powiedział dla brytyjskiego "The Times" Ken Stanborough.

Co interesujące, właściciel iPoda musiał się później zmierzyć z bardzo dziwną reakcją Apple, które chciało zatuszować sprawę...

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)