Eurotaryfa w Plusie

Eurotaryfa w Plusie

25.07.2007 00:38

Plus zaoferował swoim klientom nowe ceny połączeń roamingowych w krajach Unii Europejskiej, zgodne z rozporządzeniem Komisji Europejskiej z 29. czerwca. Nowe ceny, określane jako eurotaryfa, zostaną wprowadzone dla klientów Simplus, MixPlus i Sami Swoi jako nowy cennik 30. lipca, dla abonentów Plus - 29. lipca jako promocja.

Eurotaryfa dla klientów Simplus, MixPlus i Sami Swoi

W ramach cennika obowiązują nowe, niższe ceny połączeń roamingowych w krajach Unii Europejskiej - 2,24 zł za minutę połączenia wykonanego oraz 1,10 zł za minutę połączenia odebranego (takt 30 sekund).

Nowe ceny zostaną włączone automatycznie. Nie są wymagane żadne działania ze strony klienta. Obniżone ceny obowiązują wszystkich klientów Simplus, MixPlus i Sami Swoi, niezależnie od posiadanej taryfy.

Eurotaryfa dla abonentów Plusa

Eurotaryfa dla abonentów Plusa zostanie wprowadzona do oferty 29. lipca jako promocja. Plus rozpoczął zbieranie zgłoszeń dotyczących aktywacji eurotaryfy już 19. lipca.

Minuta połączenia jest identyczna jak dla użytkowników prepaid - 2,24 zł za minutę połączenia wykonanego na terenie krajów Unii Europejskiej oraz 1,10 zł za minutę połączenia odebranego. Inne jest jednak taktowanie - co minutę, a nie co 30 sekund.

Chęć posiadania eurotaryfy klient może zgłosić, wysyłając SMS o treści _ TAK _ na bezpłatny numer 484804 lub dzwoniąc na numer 2601. Eurotaryfa zostanie aktywowana w ciągu miesiąca od zgłoszenia. O jej uruchomieniu klient zostanie powiadomiony SMS-em.

Klienci, którzy chcą korzystać z dotychczasowego cennika połączeń roamingowych, powinni wysłać SMS o treści _ NIE _ na bezpłatny numer 484804 lub zadzwonić na numer 2601.

Jeśli klient nie zgłosi swojej woli w ciągu dwóch miesięcy od daty udostępnienia eurotaryfy, zostanie automatycznie objęty eurotaryfą 29. września. Wyjątek stanowią klienci, którzy w dniu 30. lipca korzystali z cen połączeń głosowych w roamingu różnych od cen w cenniku ich taryfy. W stosunku do tych klientów automatyczne włączenie eurotaryfy nie zostanie zastosowane.

Wszystkie ceny brutto (z VAT).

Lista krajów i terytoriów objętych eurotaryfą: Austria, Luksemburg, Azory, Łotwa, Belgia, Madera, Bułgaria, Malta, Cypr, Martynika, Czechy, Monako, Dania, Niemcy, Estonia, Portugalia, Finlandia, Reunion, Francja, Rumunia, Gibraltar, San Marino, Grecja, Słowacja, Gujana Francuska, Słowenia, Gwadelupa, Szwecja, Hiszpania, Wielka Brytania, Holandia, Węgry, Irlandia, Włochy, Litwa i Wyspy Kanaryjskie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)