EnhanceMySe7en - przyspiesz działanie Windowsa 7

EnhanceMySe7en - przyspiesz działanie Windowsa 7
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

18.07.2012 16:23, aktual.: 18.07.2012 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielu użytkowników Windowsa 7 jest zadowolonych z działania swojego systemu operacyjnego. Siódemka jest godnym następcą XP i bardziej udanym wydaniem niż Vista. System działa szybko i stabilnie, jednak nie oznacza to, że nie może działać jeszcze szybciej. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z narzędzia EnhanceMySe7en.

EnhanceMySe7en zapewnia użytkownikom Windowsa 7 dostęp do wielu funkcji systemu operacyjnego, które pozwolą utrzymać go w znakomitej kondycji. Pozwala dostosować ustawienia dla uzyskania maksymalnej wydajności i stabilności działania systemu. Umożliwia również zmianę wyglądu niektórych elementów interfejsu graficznego. Wśród przydatnych modułów znajdziemy te umożliwiające zarządzanie procesami systemowymi oraz aplikacjami uruchamianymi wraz ze starem Windows. Nie zabrakło też komponentów pozwalających śledzić parametry pracy komputera, takie jak temperatury itp.

Program oferuje narzędzia do optymalizacji rejestru, przestrzeni dyskowej, zainstalowanego oprogramowania itd. Posiada też funkcję defragmentacji dysków. Z jego pomocą oczyścimy nośniki ze zbędnych plików i naprawimy rejestr systemowy. Zmienimy również ustawienia zabezpieczeń systemowych i zoptymalizujemy połączenie z internetem. Prosty i przejrzysty interfejs użytkownika EnhanceMySe7en zapewnia łatwą obsługę programu.

Program EnhanceMySe7en można pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)