"Wind OS" na iPhone'a symuluje Windowsa

"Wind OS" na iPhone'a symuluje Windowsa
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

30.12.2009 09:44, aktual.: 30.12.2009 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W App Store pojawiła się zabawna aplikacja o nazwie Wind OS. Nazwa nawiązuje oczywiście do systemu operacyjnego giganta z Redmond – Microsoft Windows, ale nie tylko tytuł aplikacji ma przywodzić na myśl konkurenta Apple. Wind OS na iPhone’a oferuje środowisko podobne do pulpitu systemu Windows.

W App Store pojawiła się zabawna aplikacja o nazwie Wind OS. Nazwa nawiązuje oczywiście do systemu operacyjnego giganta z Redmond – Microsoft Windows, ale nie tylko tytuł aplikacji ma przywodzić na myśl konkurenta Apple. Wind OS na iPhone'a oferuje środowisko podobne do pulpitu systemu Windows.

Aplikacja zawiera legendarną grę Saper, pulpit, a także Blue Screen Of Death i dźwięk brzęczącego wentylatora. Wind OS posiada również notatnik służący do edycji tekstu i przeglądarkę internetową. Gdy wentylator zacznie wydawać zbyt drażniące dźwięki, można potrząsnąć iPhone'em, aby zmienić natężenie hałasu. Należy jednak uważać żeby nie potrząsać telefonem zbyt mocno, gdyż zaowocuje to pojawieniem się na wyświetlaczu słynnego niebieskiego ekranu (BSOD).

Obraz
© (fot. iPhoneBlog.pl)

Aplikacja może dostarczyć sporo frajdy użytkownikowi, podobnie jak zapewne dostarczyła jej koncernowi Apple, który zatwierdził Wind OS do App Store. Miejmy nadzieję, że deweloper tego żartobliwego programu nie będzie miał problemów z prawnikami Microsoftu.

Wind OS można kupić w App Store za 0,9. USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)