Dzbanek Electrolux Aqua Sense do filtracji wody

Dzbanek Electrolux Aqua Sense do filtracji wody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.03.2012 10:50, aktual.: 27.03.2012 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bieżąca woda jest jednym z najcenniejszych zasobów w naszych domach. Niestety, w wielu regionach woda z kranu nie nadaje się bezpośrednio do picia.

Woda na zdrowie
Ludzkie ciało składa się w około 70. z wody. Woda niezbędna jest do właściwej pracy narządów i całych układów organizmu. Bez niej nie pracowałyby prawidłowo stawy, nerki, wątroba czy serce. Odpowiednie nawodnienie organizmu wspomaga też prawidłową przemianę materii i zapewnia właściwe nawilżenie skórze. Aby utrzymać jak najlepszą formę, powinniśmy pić codziennie ok. 2 litrów wody. Łatwy dostęp do czystej wody we własnym domu przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim można ją regularnie pić, ograniczając spożycie niezdrowych napojów gazowanych oraz dodawać do gotowania poprawiając smak potraw.

Dlaczego woda filtrowana?
Badania konsumenckie prowadzone przez Electrolux wykazały większą chęć korzystania z wody filtrowanej niż z wody kranowej. Wodę filtrowaną częściej podajemy swoim zwierzakom. Chętniej korzystamy z niej również podlewając kwiaty. Wody filtrowanej powinniśmy używać także w urządzeniach gospodarstwa domowego, np. żelazkach i czajnikach elektrycznych, aby zapobiec osadzeniu się w nich kamienia.

Technologia PureAdvantage
Przy produkcji filtra PureAdvantage wykorzystano 4-stopniową technologię filtracji 3M. Najpierw filtr usuwa kamień i substancje, które wpływają na smak i zapach wody, tj. chlor czy inne zanieczyszczenia organiczne. Usuwane są również niektóre metale ciężkie (jak miedź czy ołów) oraz pestycydy. Potem następuje filtracja z wymianą jonów, filtracja z aktywacją węgla oraz końcowa filtracja. Ta technologia czyszczenia zapewnia szybszą filtrację niż podobne filtry o tej samej, wysokiej jakości.

Każdy filtr PureAdvantge może oczyścić ok. 15. l bieżącej wody i powinien być regularnie wymieniany (po ok. 30 dniach). O konieczności wymiany informuje umieszczony na dzbanku wskaźnik LED.

Dzbanki Aqua Sense 100. dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, śnieżnej bieli, morskim i hebanowej czerni.

Cena brutto: 134,97 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także