Ergorapido - odkurzacze akumulatorowe Electrolux

Ergorapido - odkurzacze akumulatorowe Electrolux
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.12.2012 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zazwyczaj odkurzacze przechowuje się w szafach lub specjalnych schowkach. Gdy rozsypiemy okruchy lub naniesiemy trochę błota trzeba odkurzacz wyjąć, poskładać rury i ssawki, włączyć do prądu. Electrolux proponuje inne rozwiązanie.

Przy większych porządkach stałe przepinanie odkurzacza z gniazdka do gniazdka jest dość kłopotliwym zajęciem. Ergorapido pozwala uniknąć tego typu problemów. Jest to odkurzacz akumulatorowy, którego naładowane baterie wystarczą na posprzątanie około 8. metrów kwadratowych powierzchni.

Odczepiana część ręczna umożliwia na przykład odkurzenia rozsypanych okruchów na stole, zakamarków fotela czy wnętrze samochodu. Ergorapido jest lekki - waży od 2,9 kg do 3,7 kg zależnie od modelu. W podstawce znajdują się dodatkowe akcesoria –. ssawka do szczelin i ssawka szczotka.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Odkurzacze Ergorapido wyróżniają charakterystyczne kolory - stalowy, zielony i niebieski. Odkurzacz ładuje akumulatory stojąc na specjalnej podstawce, którą można przymocować do ściany (w zestawie są załączone śruby).

*Electrolux Ergorapido *- dane techniczne:
- Czas pracy w trybie Silent: 20 minut
- Czas ładowania: 16 godzin
- 1. V

Cena - w zależności od modelu od około 350 do 450 złotych.

Źródło: dane producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także