Żelazka 5Safety oraz dzbanki do filtracji wody AquaSense marki Electrolux

Żelazka 5Safety oraz dzbanki do filtracji wody AquaSense marki Electrolux

Żelazka 5Safety oraz dzbanki do filtracji wody AquaSense marki Electrolux
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.02.2013 13:02

Żelazka z linii 5Safety marki Electrolux mają być wyjątkowo bezpieczne w użyciu, z kolei dzbanki AquaSense poprawiają jakość wody z kranu. Producent łączy oba te produkty w promocji "Strumień Zalet".

Żelazka parowe Electrolux z linii 5SAFETY posiadają trzy rodzaje automatycznego wyłączenia. Żelazko samo się wyłącza, gdy pozostaje w poziomie lub na boku przez 3. sekund, lub w pionie przez 8 minut. Dodatkowo powiększona, gumowa podstawa zwiększa stabilność żelazka i zmniejsza ryzyko przewrócenia, a pokryta gumą rączka ma zapobiegać wyślizgnięciu się urządzenia z ręki.

Silny wyrzut pary z ponad 60. otworów nawilża tkaniny, co pozwala uzyskiwać lepsze efekty prasowania. Duży zbiornik na wodę o pojemności 400 ml umożliwia prasowanie bez konieczności częstego napełniania. Żelazko jest zabezpieczone przed kapaniem wody ze zbiornika. Odporna na zarysowania stopa Resilium ma nadawać się do prasowania również delikatnych tkanin.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dzbanek AquaSense z filtrem PureAdvantage zmniejsza twardość wody i redukuje zawartość chloru oraz niektórych metali ciężkich, obecnych w wodzie z kranu. Producent zapewnia, że tak przefiltrowana woda jest zdrowsza i smaczniejsza - dzięki niej uzyskuje się np. klarowną, pozbawioną osadu herbatę. Czysta woda z AquaSense może przydać się także do żelazka. Dzięki niej zostanie zoptymalizowane działanie pary, a wewnątrz nie będzie się gromadził kamień.

W aktualnej promocji Strumień Zalet zakup żelazka parowego 5Safety (EDB8040. EDB8050, EDB8060) jest premiowany dzbankiem do filtracji wody AquaSense. Pula wynosi 600 sztuk: 300 sztuk dzbanka EWFLJ2 (kolor czarny) i 300 sztuk dzbanka EWFLJ3 (kolor czerwony). Promocja trwa do 30 kwietnia 2013 roku.

Źródło: informacja prasowa, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)