Nowy zestaw kina domowego Samsung: HT‑J5150

Nowy zestaw kina domowego Samsung: HT-J5150
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.05.2015 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kino domowe HT-J5150 to zestaw 5.1, który jest w stanie wygenerować dźwięk o mocy całkowitej (RMS) 1000W. Zestaw został wyposażony w cztery głośniki typu tallboy. W skład nowego kina domowego Samsung wchodzi także odtwarzacz Blu-ray, który posiada zaimplementowany algorytm skalowania obrazu. Dzięki temu, zgromadzona przez ostatnie lata kolekcja filmów na DVD zyska nową jakość - obraz z tego nośnika zostanie przeskalowany do rozdzielczości Full HD 1080p.

Najnowszy zestaw kina domowego wyróżnia się zastosowaną w nim technologią Crystal Amplifier Pro, która poprawia jakość dźwięku poprzez zaawansowane przetwarzanie sygnału źródłowego. Dostarczy głębszy i dokładniejszy bas, dzięki temu że wibracje rozchodzą się na powierzchni całego systemu audio. W połączeniu z technologią Power Bass ma to zapewnić wierne odwzorowanie niskich tonów.

Wśród funkcjonalności zestawu znajdują się m. in. możliwość kopiowania zawartości z nośników fizycznych na podłączoną zewnętrzną pamięć USB czy konwersja płyt Audio CD do formatu MP3. Zestaw został także wyposażony w radio FM z RDS. Ulubione audycje będziemy mogli także nagrać na pamięć USB.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)