Samsung HT-BD1255 - kino domowe z Blu-ray

Samsung HT‑BD1255 - kino domowe z Blu‑ray

Samsung HT-BD1255 - kino domowe z Blu-ray
22.06.2009 13:30, aktualizacja: 22.06.2009 13:42

W polskich sklepach pojawił się nowy model kina domowego marki Samsung. W ramach zestawu o oznaczeniu HT-BD1255 użytkownik otrzymuje odtwarzacz płyt Blu-ray oraz system dźwięku 5.1 o mocy wyjściowej 1000 watów.

Za pośrednictwem zestawu obejrzymy film zapisany na płycie Blu-ray, DVD-Video, DVD+/-R, DVD+/-RW, CD DA, CD-R i CD-RW. Listę obsługiwanych mediów uzupełniają formaty DivX/XviD, MP3 i JPG. Brak obsługi plików w formatach Windows Media (WMA, WMV).

HT-BD125. wyposażono w funkcję skalowania obrazu DVD do wyższej rozdzielczości (1080p). Jeśli chodzi o jakość dźwięku, Samsung zastosował w zestawie technologie Dolby Digital i DTS, a także system automatycznej kalibracji dźwięku (ASC). Odtwarzaczowi towarzyszą cztery głośniki typu "tall boy", głośnik centralny i niskotonowy. Użytkownik otrzymuje też do dyspozycji tuber radia FM z systemem RDS.

Obraz
© (fot. Samsung)

Zestaw charakteryzuje się zastosowaniem funkcji Smart Volume (ujednolicanie głośności pomiędzy scenami), Wireless-Ready tylne głośniki można podłączyć bezprzewodowo), BD Live 2.0 (pobieranie z Internetu dodatków do filmów) i PC Streaming (przesyłanie danych bezprzewodowo z komputera).

W zestawie znaleźć można szereg portów i wejść w tym HDMI, komponentowe, optyczne audio i kompozytowe.

Sugerowana cena detaliczna brutto zestawu HT-BD125. wynosi 3299 zł.
Więcej informacji: Samsung

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)