Drony opanowują stadion! Szkolenie na Narodowym. Licencja na drona w Warszawie

Drony opanowują stadion! Szkolenie na Narodowym. Licencja na drona w Warszawie

Drony opanowują stadion! Szkolenie na Narodowym. Licencja na drona w Warszawie
Źródło zdjęć: © materiały partnera | materiał sponsorowany
07.03.2016 14:58, aktualizacja: 08.03.2016 13:52

Już w kwietniu Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w Stadion Dronowy. To będzie zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do osób pragnących zostać pilotami drona.

Już w kwietniu Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w Stadion Dronowy. To będzie zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do osób pragnących zostać pilotami drona. *
W dniach 09-10.04.2016r w Warszawie (Stadion Narodowy) wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO (tzw. licencja na drona)
będą miały okazję wziąć udział
w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie: *
_ AirDron-Polska Special
Event. * * _
_ AirDron-Polska Special *Event * _to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).

Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu Państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony po całym wydarzeniu.

Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:

Marcin Prokop – recepta na udany event to – według Marcina – spontaniczność poparta perfekcyjnym przygotowaniem, żywa interakcja z publicznością oraz indywidualne potraktowanie każdego klienta. Marcin poprowadzi również szeroko rozumiane wystąpienie motywacyjne.

Mirosław Hermaszewski – generał brygady Wojska Polskiego, kosmonauta– pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.

Krzysztof Rutkowski – opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.

_ ”Będzie to zdecydowanie najbardziej spektakularne szkolenie UAVO w kraju. Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą dużą wartością dodaną całego wydarzenia” _informuje Jarosław Brzeg – współwłaściciel firmy AirDron Polska

_ ”Każdy uczestnik szkolenia VLOS będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy” _ dodaje Patryk Świętanowski - współwłaściciel firmy AirDron Polska, ekspert bezzałogowych statków powietrznych.

Warto zwrócić również uwagę na cenę szkolenia, która obecnie wynosi 1290,00zł. Cena ta wzrośnie 14dni przed datą wydarzenia. Liczba miejsc podczas wydarzenia ograniczona.

Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne. Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania.

Jeżeli pragniecie odbyć szkolenie na drona po którym otrzymacie licencje, to macie przed sobą niesamowitą okazję zdobyć dokument o nazwie: operator bezzałogowego statku powietrznego posiadający świadectwo kwalifikacji UAVO - podczas najbardziej spektakularnego szkolenia w kraju.

Przedstawiciele Naszego portalu będą obecni podczas szkolenia, które możemy szczerze polecić wszystkim osobom zainteresowanym licencją operatora bezzałogowych statków powietrznych.

Do zobaczenia już 9 kwietnia!

Więcej informacji:
www.airdron-polska.pl
facebook.com/AirDronPolska
Patryk Świętanowski - 723 773 775
Jarosław Brzeg - 501 207 275

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)