Dodatkowe Pakiety GB w internecie mobilnym Orange

Dodatkowe Pakiety GB w internecie mobilnym Orange

08.07.2010 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci korzystający z usług mobilnego internetu w Orange mogą zwiększać swój miesięczny limit transferu danych, dzięki wprowadzeniu dodatkowych pakietów danych od 0,5 GB do 2 GB

Dodatkowe Pakiety GB to usługa przygotowana z myślą o klientach, którym zdarza się przekraczać swój miesięczny limit transferu danych. Dzięki nim mogą mieć pewność, że w razie potrzeby łatwo zwiększą swój limit o potrzebną liczbę GB i będą mogli nieprzerwanie korzystać z dostępu do internetu.

Z usługi można korzystać we wszystkich opcjach Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere dla firm. Do wyboru są trzy opcje:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Orange)

Aby włączyć pakiet wystarczy wysłać SMS pod numer 19. (koszt SMS-a wg cennika oferty, z której korzysta klient), w treści wpisując: AKT 0,5 GB - dla Pakietu 0,5 GB; AKT 1 GB - dla Pakietu 1 GB; AKT 2 GB - dla Pakietu 2 GB. Usługę można także włączyć logując się na orange.pl/on-line lub kontaktując się Biurem Obsługi Klienta.

Pakiety można zamawiać wielokrotnie, jednak nie więcej niż jeden na dobę. Można z nich korzystać do końca danego okresu rozrachunkowego. W przypadku, gdy klient zleci włączenie kolejnego Pakietu, a nie wykorzystał w całości poprzedniego, jednostki danych sumują się.

Więcej informacji oraz regulamin usługi są dostępne na www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)