Tańszy abonament i więcej GB w internecie Orange Free

Tańszy abonament i więcej GB w internecie Orange Free
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.11.2012 11:08, aktual.: 07.11.2012 11:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 6 listopada 2012 klienci kupujący aktywację lub przedłużający umowę na internet mobilny Orange Free mogą korzystać z nowych promocji. Dzięki nim mogą zaoszczędzić do 41 proc. ceny abonamentu lub zyskać dwukrotnie większy limit na transmisje danych.

Klienci wybierający usługę Orange Free 3. zapłacą za abonament 29 zł (z VAT), czyli o 26 proc. taniej, a jeśli mają już modem i wybiorą ofertę bez terminalu, ich abonament przez cały czas trwania umowy będzie jeszcze niższy:

• o 36 proc. przy zawieraniu nowej umowy,
• o 4. proc. przy przedłużeniu umowy.

Klienci, którym zależy na większych limitach na transmisje danych mogą wybrać ofertę Orange Free 59. Otrzymają w niej dwukrotnie większy niż dotychczas limit transferu danych, czyli 8 GB miesięcznie, przy niezmienionej cenie abonamentu.

Nowością w ofercie jest limit danych 0,5 GB w planie Orange Free 19. w którym dostępna jest również darmowa usługa Szczęśliwe Godziny pozwalająca na nielimitowane korzystanie z szybkiego internetu mobilnego, codziennie między 0:00 a 8:00.

Każdy klient korzystający już z telefonu komórkowego w Orange oraz usługi Neostrada może także skorzystać z internetu mobilnego z miesięcznym limitem transferu - 2GB za 0 zł. Wystarczy, że aktywuje pakiet Orange Open i połączy wchodzące w jego skład usługi na jednym koncie abonenckim.

Aktualnie dostępne promocje w Orange Free dla klientów podpisujących oraz przedłużających umowę:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (211)